Aleksandra Błażejczyk

Strona Główna / Aleksandra Błażejczyk

mnie

Jestem doradcą kariery, który fascynuje się swoją pracą, szczególnie możliwościami jakie ze sobą niesie. Swoją przygodę z budowaniem ścieżek karier i tworzeniem dokumentów aplikacyjnych rozpoczęłam od stażu w agencji pracy, gdzie na swojej drodze spotkałam Kamilę Czarnomską, która pokazała mi sekrety swojej pracy oraz zaraziła chęcią do niesienia pomocy innym, będącym na zawodowym zakręcie. Od tamtej pory chętnie śledzę trendy na rynku, wymyślam swoje szablony CV, a także przygotowuję się do stworzenia swojej własnej marki.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Doskonale wiem, że rynek pracy bywa trudny, a jego mechanizmy niezrozumiałe, dlatego staram się przekazywać swoją wiedzę w sposób ciekawy i dopasowany do typu osobowości mojego klienta. Jestem otwarta i cierpliwa, spokojnie odpowiadam na zadawane mi pytania. Szczególnie interesuje mnie budowanie karier specjalistów, uczniów i studentów, ponieważ ta grupa docelowa jest mi szczególnie bliska. Z racji wieku i dotychczasowego doświadczenia z szukaniem pracy, doskonale znam ich codzienne dylematy, dzięki czemu szybko znajduję rozwiązania na ich wyzwania i skutecznie projektuję strategie rozwoju.

Co mnie wyróżnia?

Jeśli miałabym wskazać jedną rzecz, która mnie absolutnie wyróżnia, powiedziałabym o sobie, że jestem bardzo dokładną i uważną osobą. Lubię ludzi, chętnie poznaję nowe osoby, ponieważ za każdą z nich znajduje się ciekawa historia, którą pragnę odkryć i dopisać swój mały rozdział, oczywiście zakończony szczęśliwym znalezieniem upragnionego etatu. Dużo się uśmiecham, jestem pogodna, nastawiona na szukanie nieszablonowych rozwiązań i terminowość.

Moje współprace i projekty

Bardzo lubię zdobywać nową wiedzę, którą mogę dzielić się później z innymi, dlatego chętnie uczestniczę w targach pracy i konferencjach poświęconych tematyce rynku pracy, w roli audytora CV oraz konsultanta kariery. Tworzyłam również materiały edukacyjne dla jednej ze współpracujących ze mną agencji pracy.

Moja metodyka

Doskonale wyłapuję istotne szczegóły i w odpowiedni sposób je podkreślam. Lubię słuchać, chętnie nawiązuję nowe kontakty i zdobywam nową wiedzę. Jestem też niezwykle serdeczna i uśmiechnięta. Współpracując ze mną możesz być pewny, że nie będziemy pracować w „urzędowej” atmosferze. Szukanie pracy jest złożonym procesem, dlatego robię wszystko by go ułatwić i umilić.