Joanna Węgrzyn

Strona Główna / Joanna Węgrzyn

mnie

Jestem doradcą kariery, którego misją jest wydobycie wewnętrznego potencjału z każdego klienta oraz udowodnienie mu, że do znalezienia wymarzonej pracy nie potrzebuje miliona lat doświadczenia zawodowego. Kiedy patrzę wstecz na swoje początki w poszukiwaniu zatrudnienia aż nie dowierzam, jak wiele błędów popełniałam po drodze. Chcę wspierać ludzi w trudnym procesie budowania kariery oraz dzielić się z nimi nabytą wiedzą, aby szybciej i łatwiej mogli osiągać swoje zawodowe cele. Właśnie dlatego wybrałam ten zawód – aby edukować i pomagać.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Szczególnie zgłębiam tematykę autoprezentacji oraz przełamywania nieśmiałości. Z własnego doświadczenia wiem, jak ważne jest wywarcie na rekruterach odpowiedniego, pozytywnego pierwszego wrażenia, a zarówno duża nieśmiałość, jak i przesadna pewność siebie mogą nam w tym przeszkodzić. Jako urodzony introwertyk udowadniam, jak wiele korzyści może przynieść większe otwarcie się na otoczenie. Prowadząc konsultacje, tworząc dokumenty aplikacyjne czy profile na portalach społecznościowych chcę dać Ci przede wszystkim siłę, wiarę i uśmiech – bo to niezawodny oręż w walce o swoje szczęśliwe życie zawodowe 🙂

Co mnie wyróżnia?

W 2013 roku uzyskałam certyfikat trenera, potwierdzający moje kompetencje z zakresu prowadzenia szkoleń. Ponadto prowadzę stronę internetową www.zmianosfera.pl, gdzie publikuję własne artykuły na temat rozwoju osobistego i kreowania kariery. Nieprzerwanie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, jak również sięgając po fachową literaturę.

Jednocześnie stale wzrasta liczba zadowolonych klientów, z którymi miałam okazję współpracować. Wyróżnia mnie indywidualne podejście do sytuacji każdego z nich, empatyczne wsłuchiwanie się w ich potrzeby, a także nastawienie na wydobycie ich wewnętrznego potencjału, którego często sami nie dostrzegają. Pomagam zadbać o profesjonalny wizerunek online i offline, a także wzmacniać markę osobistą w taki sposób, by to pracodawca poszukiwał Ciebie, a nie odwrotnie.

Moje współprace i projekty

Chętnie dzielę się swoją specjalistyczną wiedzą jak i zdobywam nową, dlatego bardzo często uczestniczę w konferencjach i eventach poświęconych tematyce rynku pracy. Pełnię tam różne role – od trenera, który prowadzi angażujące i ciekawe warsztaty, przez doradcę kariery analizującego sytuację zawodową klienta, kończąc na networkerze, który aktywnie rozbudowuje swoją sieć kontaktów.

Bywam recenzentem książek branżowych oraz szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Piszę również artykuły ekspercie dla portali związanych z poszukiwaniem pracy, współpracuję z jedną z największych w Polsce agencji pracy. Chętnie wspieram koła naukowe i organizacje studenckie podczas targów i dni otwartych.

Moja metodyka

Doskonale wiem, jak wiele mitów krąży na temat rynku pracy oraz jakiego rodzaju przeszkody możemy napotkać  w procesie poszukiwania nowego zatrudnienia. Moim zadaniem jest rozwianie wszelkich wątpliwości, pokonanie stereotypów i błędnych przekonań w tym zakresie.

Przygotowując dokumenty aplikacyjne skupiam się na tym, by jak najwierniej odzwierciedlały osobowość i doświadczenie klienta. Wydobywam jednocześnie jego atuty, będące przewagą nad pozostałymi kandydatami. Oprócz dostarczania gotowych rozwiązań, skupiam się na przygotowaniu klienta do samodzielnego poruszania się po rynku pracy. Stawiam również na efektywne budowanie poczucia własnej wartości oraz wzmocnienie wiary w swoje możliwości.

Napisz do mnie

 kontakt@treningkariery.pl

Zadzwoń teraz