Kariera

Strona Główna / Kariera

Firmę Trening Kariery tworzą ludzie zaangażowani, pełni pasji i nastawieni na wsparcie naszych klientów w procesie kreowania ścieżki zawodowej.  Zależy nam na ciągłym rozwoju, budowaniu zgranego zespołu profesjonalistów, a także szczerzeniu świadomości klientów na temat rynku pracy i doradztwa zawodowego.

Na co dzień zajmujemy się tworzeniem efektywnych strategii budowania kariery, dostarczaniem narzędzi w postaci dokumentów aplikacyjnych, prezentacji czy też profili na portalach biznesowych, jak również prowadzeniem szkoleń oraz portali o tematyce doradztwa zawodowego.

Bardzo dbamy o dobrą atmosferę i komfortowe samopoczucie współpracowników. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, projekty i możliwości działania. Stale współpracujemy z innymi mocnymi graczami na rynku pracy np. agencjami zatrudnienia oraz kreatorami dokumentów. Chcemy być zawsze na bieżąco 🙂 Jesteśmy dynamiczni, głodni wiedzy. Bardzo nie lubimy sztywnej atmosfery, profesjonalizmu nie mylimy z „zapięciem na ostatni guzik”.

Jeśli  czujesz, że świetnie odnajdziesz się w naszym zespole – zapraszamy do złożenia aplikacji. Pamiętaj, by zapoznać się z informacjami poniżej. Być może czekamy właśnie na Ciebie i jesteś naszym nieodnalezionym skarbem?

Co musisz zrobić, by być jednym z nas?

  • Podeślij nam swoje CV i list motywacyjny (tak, przeczytamy go! ;)),
  • Powiedz nam co uważasz za swój największy sukces (zawodowy lub „życiowy”),
  • Napisz kto Cię inspiruje do działania, swój wybór uzasadnij,
  • Podaj trzy przewagi konkurencyjne, które Cię wyróżniają.

NIE szukamy osób, które:

  • Nie wiedzą czego chcą, nie potrafią jasno mówić o swoich potrzebach,
  • Nie posiadają świadomości biznesowej i nastawienia na rozwiązania,
  • Są z natury marudne i pesymistycznie nastawione do świata i ludzi,
  • Boją się własnego cienia, a tytuł „dyrektor” wzbudza  u nich lęk,
  • Nie chcą się rozwijać i szukają statecznej pracy „od – do”,
  • Są niesamodzielne i oczekują „prowadzenia za rączkę”.

„Mam określoną wizję swojego zespołu. Chcę, by Trening Kariery tworzyli empatyczni doradcy, którzy są realnym, prawdziwym wsparciem dla naszych klientów, rozumieją ich emocje, są głodni wiedzy i lubią swoje życie. Poszukuję osób otwartych, uśmiechniętych, nieco zakręconych profesjonalistów, nie bojących się być sobą 🙂 To dla mnie ważne, by nasi klienci dostali coś więcej niż „tylko” CV i list motywacyjny. Mają otrzymać przede wszystkim konkretne rozwiązania, wiarę w to, że uda im się spełnić marzenia oraz siłę do zmierzenia się z rynkiem pracy. Jesteś w stanie to zapewnić? Jeśli tak, zapraszam Cię do współpracy” – Kamila Czarnomska, dyrektor zarządzająca.

 Doradca Kariery

Nasze oczekiwania:

  • Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe związane z rynkiem pracy lub szkoleniami,
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1/B2 (pracujemy też na dokumentach anglojęzycznych),
  • Biegła obsługa pakietu MS Office (MS Word jest naszym podstawowym narzędziem pracy :)),
  • Umiejętność poruszania się po social media (kluczowe portale: Facebook, Instagram, LinkedIn, GoldenLine),
  • Biegła znajomość Canvy, Power Point lub innych programów graficznych, dobry gust,
  • Kompetencje sprzedażowe, łatwość w budowaniu relacji i pracy z klientem,
  • Empatyczne słuchanie oraz skuteczne badanie potrzeb,
  • Dynamizm w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu i zadań (zdarzają się zadania „na wczoraj”;),
  • Bardzo dobra organizacja pracy, duża samodzielność, nastawienie na szukanie rozwiązań,
  • Lekkie pióro i udokumentowana wiedza na temat rynku pracy (publikacje, artykuły, wypowiedzi itp.).

Jeśli nie posiadasz jeszcze na swoim koncie żadnych publikacji – załącz artykuł, który będzie powiązany z rynkiem pracy. Przesłana treść posłuży nam wyłącznie do zapoznania się z Twoją wiedzą i nie zostanie nigdzie opublikowana.

Twoje zadania:

  • Bieżąca obsługa klientów firmy na szczeblu managerskim i specjalistycznym, według określonej metodyki i standardów obsługi, które są dla nas bardzo ważne i codziennie weryfikowane,
  • Prowadzenie rozmów wstępnych z klientami, badanie potrzeb,
  • Prowadzenie konsultacji doradczych, udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów,
  • Tworzenie atrakcyjnych i skutecznych dokumentów aplikacyjnych (CV, LM, port folio),
  • Przygotowywanie indywidualnej strategii rozwoju zawodowego,
  • Przeprowadzanie testów kompetencyjnych, badanie predyspozycji.

Gwarantujemy:

  • Bazę klientów, których będziesz obsługiwać (są bardzo mili ;)),
  • Pakiet szkoleń i niezbędnych materiałów przygotowujących do pracy,
  • Bon do wykorzystania na materiały dydaktyczne,
  • Wynagrodzenie ustalone podczas rozmowy indywidualnej.

Wirtualna Asystentka

  • Gotowość do realizacji zadań przez około 3 godziny dziennie,
  • Terminowość, realizacja zleceń „na wczoraj”,
  • Prowadzenie skutecznego research’u,
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z innymi,
  • Znajomość zasad pisowni języka polskiego, lekkie pióro.

  • Przygotowywanie comiesięcznych analiz, zestawień i raportów,
  • Korekty tekstów, tworzenie krótkich treści (np.: notek prasowych, opisów),
  • Nawiązywanie współpracy z mediami, tworzenie relacji z wydarzeń,
  • Prowadzenie nieskomplikowanych projektów od strony organizacyjnej,
  • Tworzenie grafik w Canvie (m.in.: infografiki, oferty).

  • Wynagrodzenie miesięczne według indywidualnych ustaleń.
  • Pakiet szkoleń i niezbędnych materiałów do pracy.

Aplikując na stanowisko asystentki w LM zawrzyj informacje na temat tego, w jaki sposób pracujesz z klientami lub osobami, które są pod Twoją opieką. Chcemy poznać Twój sposób myślenia, wartości i metodykę.

Niezwykle dbamy o dobrą atmosferę pracy – np. celebrując święta (np. Tłusty Czwartek ;)). Współpracę opieramy na zaufaniu i wsłuchiwaniu się w potrzeby zespołu. Regularnie inwestujemy w nasz rozwój, ale nie zapominamy o fajnej zabawie 🙂

Nie szukamy pracowników „na już”. Mamy świadomość, że znalezienie odpowiedniej osoby do współpracy może zająć sporo czasu – jesteśmy w stanie poczekać na super kandydata. Najbardziej zależy nam na zadowoleniu klientów i ich rzetelnej obsłudze, dlatego członków zespołu dobieramy niezwykle uważnie.

Jeśli chcesz do nas dołączyć – wyślij swoją aplikację na maila kamila.czarnomska@treningkariery.pl.