Narzędzia wspierające poszukiwanie pracy

Strona Główna / Narzędzia wspierające poszukiwanie pracy

Stworzymy dla Ciebie prezentacje, press packi, listy intencyjne oraz portfolio.

Doskonale wiemy, jak dużą rolę w procesie poszukiwania pracy odgrywają wymienione wyżej narzędzia, dlatego stworzymy je dla Ciebie w profesjonalnej, atrakcyjnej formie. Jeśli przygotowujesz się do prezentacji usługi lub produktu na rozmowie handlowej bądź potrzebujesz w interesujący sposób przedstawić swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jesteśmy właśnie od tego, aby zwiększyć skuteczność Twoich działań.

Niezmiernie ważne jest również budowanie marki – Twojej, firmy lub produktu. Doskonałym sposobem, by robić to w ciekawy i efektywny sposób, jest udostępnienie specjalnie przygotowanego press packa, zawierającego kluczowe informacje na wybrany temat. Możesz przesłać go później bezpośrednio do partnera biznesowego, mediów czy klienta, jak również zamieścić na swoim profilu na portalu biznesowym, co uczyni go bardziej interesującym i z pewnością pozwoli wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Co ważne, otrzymasz od nas także najważniejsze wskazówki, umożliwiające Ci samodzielną edycję otrzymanego projektu, abyś mógł go na bieżąco aktualizować.

Komu dedykujemy tę usługę?

  • Osobom chcącym uaktualnić oraz uatrakcyjnić swój profil na LinkedIn,
  • Kandydatom potrzebującym wizualnego przedstawienia konkretnej kwestii na ważnym dla siebie spotkaniu,
  • Managerom chcącym stworzyć podsumowanie swojej pracy, bądź też starającym się o awans w celu przedstawienia osiąganych wyników,
  • Każdemu, kto woli zastąpić prezentacją swoje dotychczasowe CV,
  • Osobom potrzebującym przedstawienia swoich genialnych pomysłów i wizji w formie prezentacji,
  • Przedsiębiorcom i freelancerom, którzy chcą zaprezentować siebie, swoje usługi lub umiejętności,
  • Trenerom, mówcom, przedsiębiorcom, którzy mają przed sobą ważne wystąpienie publiczne.