Optymalizacja profili na portalach biznesowych

Strona Główna / Optymalizacja profili na portalach biznesowych

Sprawimy, by przestały być jedynie zwykłą wizytówką, a stały się potężnym narzędziem rekrutacyjnym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta na którymś z portali biznesowych, koniecznie powinieneś je założyć. Strony takie jak LinkedIn czy GoldenLine odgrywają obecnie dużą rolę w procesie poszukiwania zatrudnienia. Dzięki nim możesz dotrzeć do znacznie większej liczby ofert pracy oraz nawiązać kontakt bezpośrednio z rekruterami i właścicielami interesujących Cię firm.

Samo posiadanie konta to jednak za mało. Kluczem do Twojego sukcesu jest odpowiednie uzupełnienie najważniejszych sekcji w taki sposób, aby pozycjonowały Cię na profesjonalistę w swojej branży. Potraktuj swój profil jak wirtualne CV – wymaga on tyle samo uwagi i dopracowania. Dzięki obecności w sieci ułatwiasz rekruterom znalezienie Twojej osoby, dlatego powinieneś zadbać, by to co zobaczą, było na wysokim poziomie.

Przygotowując Twój profil na portalu biznesowym skupimy się na tym, aby znalazły się na nim wszystkie kluczowe informacje na temat przebiegu Twojej dotychczasowej kariery zawodowej, osiągnięć i posiadanych przez Ciebie kluczowych umiejętności, a także sprawimy, że będzie przedstawiał zawarte informacje w sposób spójny i interesujący.

Podpowiemy Ci również jak skutecznie wykorzystać stworzony profil w procesie szukania pracy, by podnieść efektywność Twoich działań.

Komu dedykujemy tę usługę?

  • Osobom poszukującym pracy, nowych wyzwań zawodowych i możliwości współpracy,
  • Każdemu, kto chce zadbać o swój wizerunek: przedsiębiorcom, managerom, studentom,
  • Freelancerom, którzy chcą zdobyć nowych klientów oraz pokazać siebie i swoje usługi w biznesowym środowisku.