Planowanie ścieżki kariery

Strona Główna / Planowanie ścieżki kariery

Pomożemy w znalezieniu drogi zawodowej, zbadamy kompetencje, zbudujemy strategię poszukiwania pracy.

Procesu kształtowania się przebiegu kariery zawodowej nie można pozostawiać przypadkowi. Jeśli chcesz, aby jej przebieg był spójny i rozwijał się zgodnie z wybranym przez Ciebie kierunkiem, powinieneś obrać odpowiednią strategię działania. Wiemy, że nie jest to proste zadanie, dlatego na co dzień wspieramy w tym swoich klientów.

Na samym początku przeprowadzamy dokładne badanie kompetencji  oraz predyspozycji zawodowych. Niekiedy okazuje się, że wybrane stanowiska nie są jednak tak trafnym wyborem, jak wydawało się nam na początku, za to zgodne z umiejętnościami i naturalnymi talentami są te, których wcześniej nawet nie braliśmy pod uwagę. Konfrontacja predyspozycji z oczekiwaniami pozwala zaoszczędzić wiele czasu i rozczarowań wynikających z pochopnie podjętych decyzji dotyczących wyboru zatrudnienia.

Wiedząc już, w jakim kierunku warto zmierzać budując swoją karierę, należy zdefiniować indywidualnie dopasowaną strategię i poszczególne kroki działania. Nie usłyszysz od nas powielanych fraz, będące jedynie ogólnymi wskazówkami. Zapewnimy Ci konkretne rozwiązania, które od razu możesz wcielić w życie. Kluczowe są dla nas efekty, dlatego od samego początku będziesz wiedział, co powinieneś robić, by dojść do upragnionego celu.