Rozwijamy kariery, pomagamy budować biznes
Rozwijamy kariery, pomagamy budować biznes

O nas

Trening Kariery to przyjazna firma doradcza, której głównym celem jest "odczarowanie" mitów na temat rynku pracy i udowodnienie, że to miejsce z ogromnymi możliwościami rozwoju zawodowego. Jesteśmy praktykami, za każdym z nas stoi skrupulatnie zdobywana wiedza, realne doświadczenie i sprawdzone praktyki. Dołącz do grupy naszych szczęśliwych ambasadorów, którzy dzięki nam znają rynek pracy jak własną kieszeń i wiedzą jak kierować swoja karierą, by zawsze układała się po ich myśli. Gwarantujemy Ci:

Zaangażowanie i nastawienie na realizację Twojego celu
100%
Współpracę do osiągnięcia pełnej satysfakcji
100%
Zwiększenie Twojej wiedzy i skuteczności na rynku
100%

SKLEP

Nasze usługi

Planowanie ścieżki kariery
Pomożemy w znalezieniu drogi zawodowej, zbadamy kompetencje, zbudujemy strategię poszukiwania pracy.
Czytaj więcej
Tworzenie dokumentów aplikacyjnych
Napiszemy CV, LM zgodnie z wymogami pracodawców, obecnymi trendami, Twoimi talentami i zdolnościami.
Czytaj więcej
Optymalizacja profili na portalach biznesowych
Sprawimy, by przestały być jedynie zwykłą wizytówką, a stały się potężnym narzędziem rekrutacyjnym.
Czytaj więcej
Mentoring i szkolenie na doradcę kariery
Jeśli chcesz zostać doradcą kariery, pokażemy Ci, jak ten proces zaplanować i zrealizować.
Czytaj więcej
Budowanie planu rozwoju Twojego biznesu
Pomożemy w pozyskaniu nowych klientów, stworzymy ofertę współpracy i zbudujemy odpowiedni wizerunek.
Czytaj więcej
Narzędzia wspierające poszukiwanie pracy
Stworzymy dla Ciebie prezentację, press packi, listy intencyjne oraz portfolio.
Czytaj więcej

Nasz Zespół

Trening Kariery w liczbach

84,858080
KONSULTACJI DORADCZYCH
818080%8%
PRACUJEMY DO 100% SATYSFAKCJI
8980'%'
KLIENTÓW POCHODZI
Z REKOMENDACJI
818380
POZNANYCH
BRANŻ I ZAWODÓW

MÓWIĄ O NAS

Pani Joasiu, dokumenty w pełni spełniają moje oczekiwania merytoryczne, zarówno CV jak i List motywacyjny. Podoba mi się również Pani propozycja szaty graficznej. Dokumenty wyglądają a przede wszystkim brzmią profesjonalnie. Dziękuję :)
Anna – Specjalista ds. kadr i płac
Dokumenty przygotowane przez Panią Joannę zrobione są naprawdę rewelacyjnie. Bardzo podoba mi się CV, także jestem super zadowolony.
Paweł – Programista
Nazwa działalności, jaką prowadzi pani Kamila - Trening Kariery - doskonale odzwierciedla sposób jej pracy z klientem. Nie ma tu miejsca na czystą teorię - współpraca z panią Kamilą to praktyczny trening, wzbogacony o konkretne wskazówki.
Magdalena – Specjalista ds. marketingu i PR
Pani Kamila jest osobą w pełni kompetentną i zaangażowaną w podjęte zadania, z szeroką wiedzą merytoryczną i doświadczeniem. Elastycznie dostosowuje się czasowo do potrzeb klienta. Najbardziej jednak cenię sobie w niej bardzo ludzkie podejście do problemu, nadzwyczajną empatię i pozytywną energię :)
Marcin – Dyrektor Regionalny
Jeśli masz wątpliwości jak zaprezentować siebie lub też poszukujesz doradztwa w zakresie wyzwań/zmian zawodowych koniecznie skontaktuj się z profesjonalistą...czyli Kamilą. Polecam!
Andrzej – Dyrektor ds. technicznych
Kamila jest niesamowitym profesjonalistą w swoim fachu. Bez niej nie wyobrażam sobie kolejnych kroków w poszukiwaniu nowej pracy. Jej CV jest profesjonalne, podkreśla w nim nasze mocne strony. Cv przygotowane przez nią sprawia, że niemal codziennie dzwonił do mnie telefon z zaproszeniem na rozmowę.
Kasia – Project Manager
Dzięki Kamili urosły mi skrzydła! Jest profesjonalna i zaangażowana w swoją pracę. Jej trafne pytania i rady sprawiały, że każdorazowo myślałam "ojej, faktycznie, tak właśnie jest!" Kamila posiada ogromną wiedzę, jest pomysłowa i kreatywna. Z jej pomocą spojrzałam na siebie z nowej, lepszej strony.
Paulina – Psycholog
Kamila Czarnomska - niezwykle ciepła, komunikatywna a przede wszystkim kompetentna osoba, która potrafi nawet w najgorszej sytuacji znaleźć pozytywy. Dzięki Niej inaczej patrzę na siebie i moje poszukiwanie pracy. Wierzę, że dzięki niej moja kariera zawodowa będzie zdążać we właściwym kierunku.
Anna – Specjalistka BHP
Mega energia, wielka wiedza, i RZECZYWISTA chęć pomocy, to cała Kamila. Szybko rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Kamila otwiera Ci głowę, pokazuje prawdziwą wartość, fakty, a nie jakieś motywacyjne bajki. Wydobywa z Ciebie to co najlepsze. Naprawdę szczerze, i czystym sumieniem polecam Kamilę.
Adrian – Brand Manager

Blog Trening Kariery

Jak od zera zbudować siatkę networkingową
Jak od zera zbudować siatkę networkingową
Kiedy zaczynałam swoją karierę zawodową, wszyscy znani mi ludzie mówili, że mam dbać o swój networking. Z czasem zauważyłam, że ciągle to powtarzają, „buduj siatkę”, „dbaj o wartościowe...
3 zachowania kandydatów, których nigdy nie zrozumiem
3 zachowania kandydatów, których nigdy nie zrozumiem
Zachowania niektórych kandydatów wciąż mnie dziwi, a w skrajnych przypadkach doprowadza do głębokiego szoku. Naprawdę czasami się zastanawiam co...
12 błędów osoby szukającej pracy
12 błędów osoby szukającej pracy
Zanim zostałam Doradcą Kariery, sama długo szukałam pracy. Mówiąc długo mam na myśli rok. Przyznasz, że to całkiem sporo czasu prawda? Dziś wiem, że popełniłam każdy możliwy błąd, skutecznie

ZAUFALI NAM

Zapraszamy do Newslettera
Trening Kariery PLUS


MIĘDZYNARODOWE DOŚWIADCZENIE

Mapa Placeholder
Mapa
Zadzwoń teraz