"Nie trzeba być śmiertelnie poważnym, aby być w pełni profesjonalnym.
Odrobina uśmiechu w świecie zapiętym na  ostatni guzik jeszcze nikomu nie zaszkodziła."

- Kamila Czarnomska

KIM JESTEM?

Mam na imię Kamila. Mówią na mnie Doradca Kariery, Trener, Content Manager, Konsultant Biznesowy, Blogerka, Recenzentka książek i konferencji. Bywam także sprzedawcą marzeń, naturalnym networkerem, motywatorem, bezgranicznie wierzącą w Ciebie osobą, czarną panterą oraz pasjonatką rozwoju osobistego. Uwielbiam podejmować nowe wyzwania, a sens mojego życia to praca z ludźmi. Wciąż szukam okazji do poznania nowych osób. Odkrywanie kolejnych rozdziałów naszej wspólnej opowieści jest dla mnie jak narkotyk :)

doradca zawodowy

MISJA I WIZJA Nie oceniam, nie krytykuję, nie mówię, że to co chcesz osiągnąć jest bezsensowne, głupie czy zwyczajnie nie do zdobycia. Dla mnie Twój cel i Twoja droga to ŚWIĘTOŚĆ, którą szanuję. Odwiedzając to miejsce zyskasz WSPÓŁTOWARZYSZKĘ podróży, kogoś, kto  będzie Cię WSPIERAĆ, dostarczać MOTYWACJI do działania, a kiedy będzie trzeba KOPNIE w odpowiednie miejsce ;) POKAŻĘ CI drogę, którą sama przeszłam, przekażę moje MAPY, sprawdzone drogi, bezpieczne schroniska. Wskażę innych przewodników, których warto słuchać. Przestrzegę przed urwiskami i wszelkimi niebezpieczeństwami. Prowadzę bloga po to, by przekazać Ci skarbnicę MOICH DOŚWIADCZEŃ, wzbogaconych o case study klientów i czytelników, a także wiedzę trenerów i coachów kariery. Wszystko po to, by ułatwić Ci proces szukania pracy :)
CO ROBIĘ?

DORADZAM

Jako Trener i Doradca Kariery, każdego dnia pomagam ludziom znaleźć własną drogę zawodową. Prowadzę konsultacje, pokazuję, że rynek pracy jak każdy inny ma swoje uwarunkowania i mechanizmy, które można łatwo poznać. Tworzę CV i LM, które wpadają w oko pracodawcy, podpowiadam jak dobrze sprzedać kompetencje, przygotowuję na pytania “killery” oraz negocjacje wynagrodzenia. Wyciągam na światło dzienne schowane talenty i ukryte kompetencje. Pokazuję Twój potencjał, możliwości rozwoju, a także alternatywne profile zawodowe.

POMAGAM

Studentom, specjalistom, managerom, kadrze executive, osobom które mają "lukę" w CV lub chcącym się przebranżowić, mamom wracającym na rynek pracy i wielu innym :)

TRENUJĘ

Uwielbiam prowadzić warsztaty, prelekcje, szkolenia, prezentacje. Chętnie podejmuję wszelką aktywność, która wymaga stania na scenie. Moim głównym celem jest zbudowanie świetnej atmosfery oraz przekazanie maxymalnej ilości rzeczowych i merytorycznych informacji. Nie lubię "pustych" spotkań, dlatego moje są po brzegi wypełnione wiedzą. Najchętniej uczę wszelkich zagadnień związanych z rynkiem pracy, networkingiem, personal brandingiem, motywacją i rozwojem osobistym. Szkolę zarówno duże grupy jak i kameralne grona.

KONSULTUJĘ

Bardzo często występuję w roli konsultanta biznesowego. Sprawdzam projekty, wprowadzam zmiany w politykę obsługi klienta, tworzę standardy i procedury sprzedaży. Opiniuję strategię rozwoju marki, a także wciąż przypominam, że to co dla Ciebie jest oczywiste, dla Twojego klienta być nie musi, co pozwala znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania funkcjonowania obu stron.

doradca zawodowy 2

CO MNIE WYRÓŻNIA?

JESTEM PRAKTYKIEM

Zanim zajęłam się tematyką planowania kariery i szukania pracy, sama przez ponad rok zmagałam się z bezrobociem. Doskonale znam wyzwania z jakimi borykają się osoby, które przechodzą przez zmiany zawodowe. Przeszłam każdy etap, od załamania do euforii. Wiem więc z czym się mierzysz i czego oczekujesz.

UCZYLI MNIE NAJLEPSI

Współpracowałam z największą w Polsce firmą doradczą, Coachami Kariery, Agencjami Doradztwa Personalnego oraz Mentorami i Nauczycielami rozwoju osobistego. Skończyłam również studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego i elementów coachingu. Dzięki tym doświadczeniom poznałam najlepsze praktyki, sprawdzone rozwiązania oraz najskuteczniejsze metody szukania pracy. Nadal zdobywam wiedzę uczestnicząc w wydarzeniach rozwojowych, pochłaniając miliony książek oraz czerpiąc inspirację od cenionych mówców i trenerów.

INNI CHĘTNIE MNIE POLECAJĄ

O mojej skuteczności, świadczą wyniki osób, z którymi współpracowałam. Każda nowa opinia bardzo mnie cieszy, dlatego chętnie je pokazuję. Jeśli te zamieszczone tutaj nie są wystarczającym dowodem, odwiedź mój profil na portalu LINKEDIN i zobacz, kto imiennie podpisał się pod moją marką.
Dzięki Kamili urosły mi skrzydła! Jest profesjonalna i zaangażowana w swoją pracę. Jej trafne pytania i rady sprawiały, że każdorazowo myślałam "ojej, faktycznie, tak właśnie jest!" Kamila posiada ogromną wiedzę, jest pomysłowa i kreatywna. Z jej pomocą spojrzałam na siebie z nowej, lepszej strony. Dzięki Kamili odkryłam swoje kluczowe kompetencje. Współpracę polecam osobom, które potrzebują konsultacji podczas planowania ścieżki kariery i odkrycia swojego powołania :)
Paulina – Psycholog
W trakcie kilkukrotnych konsultacji, Kamila rozwiązała problemy kluczowe dla rozwoju mojego pomysłu zawodowego. Każdy kontakt z nią jest pełen dobrej i silnej energii. Wyjątkowa osobowość i charyzma, znacznie ułatwiają wzajemne relacje. Bardzo szeroka i konkretna wiedza proponowana przez Kamilę jest na naprawdę profesjonalnym poziomie.
Małgorzata – Coach
Kiedy dojrzałem do decyzji o tym żeby coś w swoim życiu zawodowym zmienić, zacząłem szukać różnych dróg do osiągnięcia swojego celu.  Zostałem skierowany do Kamili, początkowo byłem mocno sceptyczny, pomyślałem „dżizas, znowu jakiś szarlatan, który będzie chciał wyciągnąć ode mnie kasę”. Wszystko się zmieniło już po pierwszym spotkaniu z Kamilą! Mega energia, wielka wiedza, i RZECZYWISTA chęć pomocy, to cała ona. Szybko rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Kamila otwiera Ci głowę, pokazuje prawdziwą wartość, fakty, a nie jakieś motywacyjne bajki. Wydobywa z Ciebie to co najlepsze. Naprawdę szczerze, i czystym sumieniem polecam Kamilę, a pieniądze, które tak bardzo bałem się wydać, są jak do tej pory najlepiej ZAINWESTOWANYMI w siebie pieniędzmi w moim życiu!
Adrian – Brand Manager
Moja przygoda z Kamilą zaczęła się od wysłania zapytania na maila. Zadzwoniła do mnie sympatyczna Pani i omówiła co i jak, stwierdziłam brzmi dobrze - zobaczymy. Pierwsze spotkanie było dla mnie wielkim znakiem zapytania, jak to będzie, co będziemy robić. Kamila to osoba pełna energii, mająca odpowiedź na wszystkie dylematy, spokojna, ciepła, inteligentna, a przede wszystkim wsłuchana w klienta. Bardzo pozytywne spotkanie, kilka prac domowych, powoli zaczęło się wszystko rozjaśniać. Myślę że większość osób chce mieć pracę marzeń, spełniać się i dużo zarabiać, ale gdy mamy to opisać tworzy się problem. Na każdym kolejnym spotkaniu pracowałyśmy nad różnymi etapami mojego rozwoju. Dziś pracuję jako Manager angielskiej kawiarni. Jeśli ma się takie wsparcie jak osoba Kamili, to nie ma mocnych, musi się udać.
Karolina – Brand Manager
Serdecznie polecam współpracę z Panią Kamilą - jest ciepła, serdeczna, nie stwarza niepotrzebnego dystansu. Trafnie zdefiniowała moje potrzeby i oczekiwania, wykonując powierzone zlecenie bardzo profesjonalnie, szybko i z dużym zaangażowaniem.
Paulina – Psycholog
Pani Kamilo, dziękuję za wiarę we mnie i słowa pełne ciepła. Jestem przekonany, że znajdę to, czego szukam, a rady, których mi Pani udzieliła dadzą efekt w najbardziej pozytywnym znaczeniu. Przez długi czas nie uczestniczyłem jako poszukujący w procesie rekrutacji, ponieważ to praca mnie szukała. Dzisiejszy rynek pracy jest trudy i potrzeba dużego wysiłku, konsekwencji i wiary w siebie, żeby znaleźć pracę zgodną z doświadczeniem, umiejętnościami i oczekiwaniami. Dzięki Pani uświadomiłem sobie, jak krok po kroku należy postępować, w jaki sposób profesjonalnie zbudować własną markę oraz gdzie szukać i z kim rozmawiać, żeby otrzymać. Bardzo się cieszę, że "trafiłem" właśnie na Panią.
Mariusz – Dyrektor Oddziału Banku
Panią Kamilę Czarnomską poznałem w przełomowym dla mnie okresie życia zawodowego. W okresie, w którym potrzebowałem kompetentnego fachowca, który wspólnie ze mną pomoże mi dokonać właściwego wyboru. Tą osobą była Pani Kamila. Zawsze dostępna, uśmiechnięta i pełna optymizmu. Posiada ugruntowaną wiedzę, chętnie służy pomocą. Nie ma dla niej niewłaściwych pytań czy tematów na które nie znalazłaby odpowiedzi. Chętnie dzieli się swoja wiedzą, równie często pomaga w nawiązywaniu nowych kontaktów. Uważam, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu.
Dariusz – Dyrektor Finansowy
Pani Kamilo, w naturalny sposób skraca Pani dystans - to bardzo pomaga "otworzyć się" przed Panią. Potrafi Pani słuchać, to bardzo ważne w kontekście wskazania przyszłych rozwiązań i metod pracy.Podpowiada Pani rozwiązania , które wymagają aktywności. Zostałem potraktowany i tak się czułem jakbym był Pani jedynym i najważniejszym Klientem.Jest Pani słowna, terminowa i punktualna.
Piotr – Dyrektor ds. Logistyki i Zarządzania
Współpraca z Panią Kamilą to czysta przyjemność, podpowiedziała mi z jakiego pakietu skorzystać, była to trafna podpowiedź. Dzięki profesjonalnie przygotowanym cv oraz liście a także wskazówkom uważam że poszukiwanie pracy było dużo łatwiejsze. W ciągu miesiąca znalazłem nową pracę na korzystniejszych warunkach. Bardzo dziękuję za pomoc. POLECAM!!!
Rafał – Key Account Manager
Dzięki nieocenionym radom P. Kamili Czarnomskiej zyskałam pewność siebie, rozmowa kwalifikacyjna poszła jak z płatka. Stres zastąpiły kompetentne, rzeczowe odpowiedzi i co najważniejsze zachowałam spokój, wniosłam uśmiech, nawet drobny żart. Zaliczone :))
Beata – Project Manager
Kamila jest niesamowitym profesjonalistą w swoim fachu. Bez niej nie wyobrażam sobie kolejnych kroków w poszukiwaniu nowej pracy. Ponad to Kamila nie tylko pomaga w zmianie CV ale również wspiera w trakcie procesów rekrutacji. Jej CV jest profesjonalne, podkreśla w nim nasze mocne strony. Cv przygotowane przez Kamilę przykówa oko rekrutera, wielokrotnie byłam chwalona za swje Cv podczas rozmów rektutacyjnych. Tak profesjonalne CV sprawiło, że niemal codziennie dzwonił do mnie telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną a ja mam możliwość przebierania w ofertach i wybrać, tą która mi najbardziej odpowiada.
Kasia – Project Manager
Kamila to otwarta i energetyczna osoba. Warsztaty, które prowadziła były super. W porównaniu do innych, w których brałam udział były bardzo ciekawe, urozmaicone i przede wszystkim swobodnie prowadzone. Nie było nudno ani męcząco, więc czas szybko leciał. Dowiedziałam się o przydatnych informacjach dotyczących pisania CV i całego procesu poszukiwania pracy. Każdemu zainteresowanemu tematem bardzo polecam! :)
Amelia – Studentka
Przychodząc na warsztaty nie spodziewałam się, że po prostu miło spędzę czas Nauczyłam się sporo: - wystąpienie publiczne wcale nie było tak proste jak mi się wydawało (połowa rzeczy wylatuje z głowy!); - trzeba zadbać o swój wizerunek online - ważni są ludzie, którzy nas wspierają, ważne jest utrzymywanie kontaktu z ludźmi -co to jest networking, ukryty rynek pracy, - jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej - jak nie pisać CV i na co zwraca się uwagę podczas rekrutacji - warto brać udział w konferencjach, - co zapamiętuje nasz rozmówca, - jak widzą nas nieznajomi (szok) i wiele wiele wiele więcej!
Justyna – Studentka
Poznałam Panią Kamilę Czarnomską - niezwykle ciepłą. komunikatywną a przede wszystkim kompetentną osobę, która potrafi nawet w najgorszej sytuacji znaleźć pozytywy. Dzięki Niej inaczej patrzę na siebie i moje poszukiwanie pracy. Wierzę, że dzięki jej zaangażowaniu i profesjonalizmowi moja kariera zawodowa będzie zdążać we właściwym kierunku Dziękuję bardzo Pani Kamilo, proszę być pewną że na pewno do Pani wrócę i będę polecać wszystkim moim znajomym. Od dzisiaj będzie Pani moim "..pozytywnym wojownikiem, który nie pozwoli mi się poddać.."
Anna – Specjalista ds. BHP
Kamila Czarnomska jest bardzo dobrym trenerem w zakresie rozwoju osobistego. Posiada dużą wiedzę oraz w sposób kreatywny prowadzi zajęcia warsztatowe. W pełni polecam Panią Kamilę.
Joanna – Studentka
Pani Kamila jest najwyższej klasy profesjonalistą. Wulkan energii, mnóstwo pomysłów (zawsze dobrych lub bardzo dobrych) oraz niebanalne poczucie humoru. Serdecznie polecam Panią Kamilę.
Mikołaj – Dyrektor Oddziału Banku
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Kamilą!!! To bardzo pomysłowa, profesjonalna i kompetentna osoba. Ma świetne podejście do klienta, a swoją wiedzą oraz wsparciem motywuje i pomaga realizować cele!!!!
Anna – Prezenterka Telewizyjna
Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Kamilę Czarnomską. Jest to osoba kontaktowa, niesamowicie energiczna i co najważniejsze - bardzo profesjonalna.
Izabela – Fotograf
Pani Kamila działa bardzo szybko i sprawnie. Błyskawicznie odpowiada na maila oraz nawiązuje bardzo dobre kontakty z rozmówcą. Jest partnerem do rozmowy, stara się zrozumieć potrzeby klienta finalnie doradzając najlepsze rozwiązania. Było mi niezmiernie miło poznać Panią Kamilę oraz powierzyć w jej ręce informacje bardzo ważne z mojego punku widzenia. Mam nadzieję, iż zapał i energia Pani Kamili nigdy nie osłabnie :)
Edyta – Handlowiec
Dziękuje z całego serca za indywidualny trening. Dałaś mi wiele wskazówek i energii do działania. Mam w głowie wiele pomysłów, poczyniłam już małe kroki do spełniania swoich marzeń – bo przecież marzenia same się nie spełniają tylko marzenia się spełnia. Z tego miejsca pragnę polecić wszystkim, którzy wahają się, nie są świadomi jak wiele zasobów i plusów mają w sobie aby odbyli z Kamilą taki trening. Na pewno się nie zmęczycie! Kamila jest szalenie pozytywną, miłą i energiczną osobą – po takim treningu rosną skrzydła i odkrywa się w sobie wewnętrzną moc!
Kasia – Studentka
Kamila to otwarta i energetyczna osoba. Warsztaty, które prowadziła były super. W porównaniu do innych, w których brałam udział były bardzo ciekawe, urozmaicone i przede wszystkim swobodnie prowadzone. Nie było nudno ani męcząco, więc czas szybko leciał. Dowiedziałam się o przydatnych informacjach dotyczących pisania CV i całego procesu poszukiwania pracy. Każdemu zainteresowanemu tematem bardzo polecam! :)
Amelia – Studentka
Warsztaty z Kamilą pozytywnie mnie zaskoczyły. Nie spodziewałam się, że w ciągu trzech godzin można przekazać tak wiele informacji i dodatkowo przeprowadzić do nich ćwiczenia. Przez cały czas trwania warsztatów Kamila nie była "poważną panią" a "dobrą znajomą", kimś, komu bez obaw można zadać najbardziej banalne pytanie. Dzięki niej wiem co muszę zmienić w swoim CV oraz jakich błędów nie popełniać na rozmowie rekrutacyjnej. Każdemu mogę szczerze polecić udział w warsztatach, które prowadzi!
Joanna – Uczestniczka Warsztatów
Konsultacje z Kamilą można podsumować w dwóch słowach: przystępnie i profesjonalnie. Rozmowa jest przyjemna i nie odczuwa się żadnego dystansu. Kamila rozwiewa wszelkie wątpliwości świetnie argumentując i pokazując inne spojrzenie na wiele kwestii. Potrafi przekonywać jednocześnie biorąc pod uwagę i realizując oczekiwania klienta. Zdecydowanie bardzo pozytywne odczucia.
Asia – Uczestniczka Warsztatów

Wiadomo, że najważniejsze jest doświadczenie i umiejętności. Jednak nasze CV jest baaardzo ważne. I CV i LM. Kiedy zobaczyłam co można wyczarować z CV i LM zamiast moich kilku wypocinowych zdań byłam w wielkim szoku! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie wiem czy dostanę akurat tę właśnie pracę ale jestem pewna, że moje CV i praca włożona przez Panią Kamilę nie pójdzie na marne i jeszcze zaprocentuje! Jeśli nie wiecie czy dobrze napisaliście albo chcecie mieć kreatywne CV- to nikt inny tylko Pani Kamila wyczaruje wam cudo!!! :)

Zuzanna – Studentka
Zaufali mi
Ad Fontes ITP2014 ITP2015 Dilerzy biznesu Marketing day Urząd Pracy w Gdańsku GoldenLine Uniwersytet Gdański Trójmiejskie mamy konsulti.pl Architekci kariery Estetica Grupa Wirtualna Polska DilMed Dziennik Bałtycki ATP2014 WBP w Gdańsku PMI Wymiennikownia ATP2015 Kierunek na pracę zrob.to young busness festival Mammazine

NAPISZ DO MNIE

JEŚLI:

  • chcesz zmienić swoje życie zawodowe
  • potrzebujesz unikalnych dokumentów aplikacyjnych
  • szukasz kogoś, kto spojrzy na Twoje dokonania obiektywnym okiem
  • nie wiesz co zrobić ze swoją karierą
  • potrzebujesz trenera, doradcy, konsultanta
  • widzisz inne możliwości współpracy

CZEKAM NA TWOJĄ WIADOMOŚĆ :)