Webinary

Strona Główna / Webinary

Czym są webinary i dlaczego warto skorzystać z tej formy nauki?

Webinary to internetowe szkolenia, dzięki którym zdobywasz nową, praktyczną wiedzę w zaciszu własnego domu. Dzięki tej formie nauki, masz możliwość uczestniczenia w pełnowartościowym kursie za mniejszą cenę, ponieważ organizator nie dolicza kosztów związanych z wynajmem sali i cateringiem. Webinary odbywają się najczęściej w godzinach popołudniowych, nie ma więc potrzeby brania urlopu, aby w nich uczestniczyć. Nie musisz się również martwić o kontakt z prowadzącym – dzięki specjalnemu chatowi, widzi on na bieżąco Twoje pytania, na które może odpowiedzieć w czasie rzeczywistym. Pod tym względem spotkania online niczym nie różnią się od tych „w realu”.

Co wyróżnia nasze webinary?

 • Mała grupa szkoleniowa – maxymalna ilość uczestników to 25 osób, nasze spotkania mają mieć charakter warsztatu.
 • Badanie potrzeb – przed ustaloną datą webinaru zadzwonimy do Ciebie, by dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
 • Wiedza – szkolenia prowadzone są w oparciu o konkretne rozwiązania – niedostępne np. na blogu
 • Stały program, do którego możesz dołączyć w każdym momencie – realizujemy cykl złożony z 10, dokładnie opracowanych lekcji. Każda z nich stanowi osobną wartość, możesz zapisać się na wszystkie lub pojedyncze zajęcia.
 • Informacje dodatkowe – po zakończeniu webinaru otrzymasz na swojego maila komplet materiałów dydaktycznych.

 

Kto prowadzi webinary?

Wszystkie szkolenia prowadzi dyrektor zarządzająca i wieloletni doradca kariery Kamila Czarnomska, która jest właścicielem marki Trening Kariery. Obecnie obsługuje głównie top managerów, pomagając im w budowaniu ich profesjonalnego wizerunku i projektowaniu ścieżek rozwoju zawodowego. Kamila jest również wykładowcą i mentorem dla wielu innych doradców, prowadzi liczne prelekcje na wydarzeniach związanych z tematyką rynku pracy, udziela również licznych opinii eksperckich, a także pomaga w tworzeniu specjalistycznych artykułów dla portali zewnętrznych.

Kamila jest niezwykle pozytywną osobą, zawsze uśmiechniętą i konkretną. Nie lubi „lania wody”, dlatego przygotuj się na to, że dostaniesz od niej wiele cennych informacji. Klienci szczególnie doceniają ją za charyzmę, nastawienie na szukanie nieszablonowych rozwiązań oraz skuteczność proponowanych przez nią działań. Na spotkaniach z Kamilą panuje bardzo ciepła atmosfera, która sprzyja zadawaniu pytań i zdobywaniu nowej wiedzy.

 

Jak często pojawią się nowe kursy?

 • O nadchodzących szkoleniach informujemy tutaj—> KLIK
 • Przewidujemy dwa webinary w miesiącu, w czwartki o godzinie 20:00
 • Wszelkie pytania dotyczące webinarów prosimy kierować na adres kontakt@treningkariery.pl

 

Jakie tematy będziemy poruszać?

Cykl webinarów „Sekrety rynku pracy” to gruntownie przemyślana i dokładnie zaprojektowana seria 10 niezależnych szkoleń, które obejmują najważniejsze zagadnienia dotyczące procesu szukania nowego zatrudnienia. Do każdego webinaru dołączamy szereg materiałów dydaktycznych, które pomagają w pogłębianiu i usystematyzowaniu wiedzy zdobytej podczas spotkania z doradcą kariery.

Oto tematy poszczególnych szkoleń:

 • CV i LM krok po kroku, czyli jak stworzyć nowoczesne, eleganckie i skuteczne dokumenty aplikacyjne – kliknij po więcej informacji.
 • Ukryty rynek pracy – co to takiego, jak maxymalnie wykorzystać jego mechanizmy i dotrzeć do ofert, których nie widzi większość kandydatów – kliknij po więcej informacji.
 • Jak znaleźć swoje „powołanie” na rynku pracy? Co trzeba zrobić aby dostrzec drzemiący w Tobie potencjał, jak wybrać najlepszą ścieżkę zawodową i profil, w którym znajdziesz spełnienie? – kliknij po więcej informacji.
 • Personal branding – jak od zera zbudować silną markę osobistą, dzięki której już zawsze będziesz „na wygranej pozycji” w procesie poszukiwania pracy  – kliknij po więcej informacji.
 • Rozmowa rekrutacyjna od A do Z – jak zarządzić całym procesem i czego się spodziewać po spotkaniu z rekruterem – kliknij po więcej informacji.
 • Co zrobić kiedy od jakiegoś czasu szukasz etatu, a telefon nadal milczy? Jak zwiększyć skuteczność swoich działań? Jak uniknąć kardynalnych błędów? – kliknij po więcej informacji.
 • Jak „sprzedać siebie” na rynku pracy, poznać swoje kompetencje, naturalne talenty i predyspozycje zawodowe – kliknij po więcej informacji.
 • Jak zaplanować swój biznes, na co zwrócić uwagę, od czego zacząć, jakie są potrzebne kompetencje, w co warto inwestować? – kliknij po więcej informacji.
 • Networking – jak odróżnić go od „znajomości” i „pleców”, co zrobić, by od zera stworzyć silną sieć kontaktów, jak nią zarządzić w procesie szukania pracy – kliknij po więcej informacji.
 • Portale biznesowe – jak je uzupełnić, by przyciągały uwagę innych, co zrobić by nie stały się jedynie „wirtualną wizytówką” – kliknij po więcej informacji.

 

Jaka jest cena webinarów, co dostanę w zamian?

Cena uczestnictwa w jednym szkoleniu wynosi 190 zł i obejmuje:

 • Udział w zamkniętym 2-godzinnym webinarze z doradcą kariery w grupie maxymalnie 25 osób
 • Dostęp do nigdzie niepublikowanej przez nas wiedzy, pracę na konkretnych case study
 • Rozmowę przed rozpoczęciem szkolenia, która pozwoli ustalić profil grupy i odpowiednio dobrać przykłady
 • Skrót webinaru w formie notatek wizualnych, ułatwiających zapamiętywanie – wysyłane na maila po spotkaniu
 • Kompletną „to do listę”, która pomoże Ci w usystematyzowaniu dalszych działań – wysyłane na maila po spotkaniu
 • Pakiet ćwiczeń dodatkowych, pogłębiających wiedzę zdobytą na szkoleniu – wysyłane na maila po spotkaniu

Z uwagi na ograniczoną liczbę osób w pokoju webinarowym, całe spotkanie ma charakter warsztatu z aktywnym udziałem uczestników. Zależy nam na tym, abyś nie tylko słuchał, ale i również zadawał pytania. Podczas spotkania odpowiemy na nie oraz przekażemy specjalistyczną wiedzę w przyjemny i przystępny sposób, opartą tylko na konkretach. Bardzo mocno to podkreślamy, ponieważ nie tworzymy „pustych webinarów”, które mają zachęcić Cię do udziału w kolejnych. Wiemy, że przychodzisz i płacisz za rozwiązania, dlatego tak układamy nasze szkolenia, byś dostał dokładnie to, czego potrzebujesz.

 

Czy istnieje możliwość kupienia samych nagrań?

Tak, jeśli z jakiegoś powodu nie mogłeś uczestniczyć w naszych szkoleniach, możesz nabyć nagrania każdego webinaru w zakładce sklep. Cena wynosi 70 zł i nie obejmuje materiałów dydaktycznych. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Zadzwoń teraz