W swoich działaniach z partnerami biznesowymi kieruję się zasadą Win- Win. Stawiam na otwartość, autentyczność i innowacyjność. Nie zaproponuję Ci szablonowych rozwiązań, ponieważ zasługujesz na indywidualne traktowanie, gruntowną analizę pomysłu i sytuacji, badanie potrzeb oraz stworzenie unikalnej strategii działania. Tylko wtedy będziemy działać skutecznie, a przecież o to właśnie chodzi!

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić
Stworzę komplet skutecznych dokumentów aplikacyjnych. Dostosuję je do Twojego profilu zawodowego. Znajdę przewagi konkurencyjne i pokażę je światu, zaprezentuję kluczowe kompetencje, zadbam też o odpowiednią oprawę graficzną. Jednym słowem, dam Ci mocne argumenty, które pozwolą wygrać każdą rekrutację.
Zbuduję indywidualną strategię działania. Wskażę kierunki i możliwości rozwoju. Pokażę jakie są mechanizmy i uwarunkowania rynku pracy, zarówno tego ukrytego jak i jawnego. Wezmę na warsztat całe Twoje doświadczenie, osobowość, wiedzę i kompetencje, tworząc z nich unikalną ofertę dla przyszłego pracodawcy.
Napiszę recenzję książki, eventu, konferencji, szkolenia. Chętnie uczestniczę w wydarzeniach związanych z tematyką rozwoju osobistego, szeroko pojętej motywacji, wystąpień publicznych, sprzedaży, HR, personal brandingu, zarządzania emocjami, przywództwa, budowania zespołów. Tworzę wartościową relację, zachęcającą do uczestnictwa w kolejnych edycjach. Byłam gościem m.in Inżynierskich Targów Pracy, Symulatora Wystąpień Publicznych, Dream Plan Success, Toast Masters, Konferencji IPMA i PMI.
Przeprowadzę z Tobą wywiad. Uwielbiam słuchać :) właśnie dlatego zostałam Doradcą Kariery. Dzięki tej naturalnej zdolności, bardzo łatwo nawiązuję kontakty z drugim człowiekiem. To pomaga, zwłaszcza wtedy, kiedy prowadzę wywiady. Bardzo lubię spotkania przy kawie, w miłym miejscu z fascynującym człowiekiem u boku. Z takich rozmów zawsze wychodzą piękne i wartościowe lekcje, które ja uwieczniam przy użyciu kamery lub dyktafonu. Nagrywam również relacje z eventów oraz opinie uczestników.
Stworzę wartościowy content na Twoją stronę. Prowadząc bloga, rozsmakowałam się w pisaniu artykułów, dlatego z przyjemnością piszę dla innych ;) Jeśli masz bloga firmowego lub potrzebujesz merytorycznego tekstu, napisz do mnie. Najczęściej piszę na temat marketingu, sprzedaży, zarządzania karierą i motywacji. 
Zareklamuję Cię na blogu. Pamiętaj jednak, że nie chcę zawieść swoich czytelników. Podpiszę się tylko pod sprawdzonymi produktami lub usługami. Wybierz dla siebie dogodną formę współpracy: artykuł sponsorowany, patronat medialny, kampania reklamowa z wykorzystaniem wizerunku, wyjazdy sponsorowane, konkurs, baner reklamowy.
Poprowadzę warsztaty i szkolenia. Uwielbiam spotkania z publicznością. Chętnie pracuję zarówno z dużymi jak i małymi grupami. Tematy warsztatów i szkoleń ustalam indywidualnie z organizatorami, zgodnie z aktualnymi potrzebami. Najczęściej dotyczą motywacji, rynku pracy, networkingu, personal brandingu,sprzedaży i relacji z klientem. Zaufała mi m.in Biblioteka Miejska w Gdańsku, Wymiennikownia, UG, PG, PMI oraz firmy prywatne.
Przeprowadzę Outplacement. Jeśli musisz kogoś zwolnić, zrób to z klasą! Kilka razy zmieniałam miejsce pracy i jak dotąd tylko jedna firma zapewniła mi wsparcie w tym procesie. Pamiętaj, utrata zatrudnienia wiąże się z silnymi emocjami dla obu stron. Jeśli chcesz zminimalizować poziom negatywnych odczuć, zadbać o swój employer branding, w sposób szybki i konkretny zakończyć ten etap restrukturyzacji- mogę Ci pomóc.
Masz inną propozycję współpracy? Napisz do mnie.
Spotkamy się na kawie lub online i ustalimy jakie są Twoje potrzeby.
Zawsze szukam wspólnego mianownika działań.
Pamiętaj, gramy do jednej bramki, aby wspólnie osiągnąć Twoje cele.

Kamila Czarnomska

kamila.czarnomska@treningkariery.pl

506 140 222

Zaufali mi
Ad Fontes ITP2014 ITP2015 Dilerzy biznesu Marketing day Urząd Pracy w Gdańsku GoldenLine Uniwersytet Gdański Trójmiejskie mamy konsulti.pl Architekci kariery Estetica Grupa Wirtualna Polska DilMed Dziennik Bałtycki ATP2014 WBP w Gdańsku PMI Wymiennikownia ATP2015 Kierunek na pracę zrob.to young busness festival Mammazine
Gdzie mnie znajdziesz