ANALIZA TWOJEGO CV

Moi klienci bardzo często zadają mi pytanie,
dlaczego mimo wysłania dziesiątek CV
ich telefon nadal milczy.

Jeśli również się nad tym zastanawiasz, to jesteś we właściwym miejscu. Być może tak jak kiedyś ja, posiadasz CV pełne błędów, które skutecznie uniemożliwia Ci dotarcie do odpowiedniego rekrutera i oferty życia. Ja też z utęsknieniem czekałam na "ten" telefon. Zanim zawodowo związałam się tematyką szukania pracy, przez rok sama jej nie miałam. Popełniłam każdy z możliwych błędów, przez co nie mogłam znaleźć odpowiedniego zatrudnienia. Zastanawiałeś się kiedyś ile kosztuje Cię kolejny miesiąc bez pracy? Ja straciłam równowartość DWUNASTU pensji oraz mnóstwo energii, a z czasem wiarę we własne umiejętności. W końcu, udało mi się wyjść cało z opresji. Trafiłam do firmy doradczej, gdzie poznałam mechanizmy rynku pracy i zdefiniowałam swoje pomyłki. Od tego czasu wszystko się zmieniło. Dziś chcę dać Ci szansę, której sama wtedy nie miałam. Przeanalizuję Twoje CV, byś poznał swoje błędy.

Co sprawiło, że moje CV było nieskuteczne?

Źle zbudowałam
profil zawodowy

Nie przedstawiłam w pełni
swojego potencjału

Nie określiłam swoich
przewag konkurencyjnych


Nie zadbałam o atrakcyjność
szaty graficznej

Popełniłam podstawowe
błędy merytoryczne

Chciałam mieć uniwersalny,
niesprofilowany dokument


A Ty co masz na sumieniu? Jeśli chcesz przejść spektakularną metamorfozę CV i jak wielu z moich klientów, zacząć z końcu chodzić na rozmowy rekrutacyjne - wypełnij formularz. Przeanalizuję Twoje dokumenty aplikacyjne oraz wskażę błędy, które musisz poprawić, by stać się pożądanym kandydatem na rynku pracy.

To Twoje teraz albo nigdy. Wchodzisz w to?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Treść wiadomości

Załącz swoje CV

Wysyłając e-mail wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV w celach związanych z przeprowadzeniem analizy dokumentu oraz marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Nie bój się nie lubię SPAMU, dlatego sama też go nie wysyłam. Twoje dane są u mnie bezpieczne.