fbpx

Materiały za darmo!

Po kilku latach intensywnego rozwoju postanowiłam stworzyć miejsce, gdzie będą czekać materiały dla klientów i sympatyków marki Trening Kariery – w taki sposób chcę wyrazić swoją wdzięczność za zaufanie, liczne polecenia oraz owocne współprace. Oddaję w Twoje ręce biblioteczkę, czyli darmowe, pełnowymiarowe materiały (planery, listy to do, #MINIbooki) wspierające rozwój kariery. Miłej pracy – Kamila Czarnomska-Shiers.

Poniżej znajdziesz przygotowane przeze mnie materiały edukacyjne. Wierzę, że pomogą Ci w rozwoju kariery, a także pozwolą poznać mój styl pracy i przekazywania wiedzy.  Zaglądaj tu co jakiś czas – zbiory będą sukcesywnie uzupełniane.

Jeśli czujesz, że mówimy jednym głosem i chcesz razem z marką Trening Kariery zadbać o swój rozwój zawodowy – zapraszam do współpracy – wystarczy napisać maila na kontakt@treningkariery.pl

Masz ochotę na więcej?
Przedstawiam Ci Trening Kariery PRO

Już jest!

pakiet kryzysowy

Na prośbę naszych klientów stworzyłam pakiet 3 wyzwań, które pomogą dopracować CV, profil na LinkedIn oraz wskażą jak właściwie rozmawiać z pracodawcą o pieniądzach w dobie kryzysu.

Materiały zbierają fenomenalne opinie, z które mają jeden mianownik - podziękowanie za konkretne informacje przekazane w przejrzystej formie.

Zapraszam,
Kamila Czarnomska-Shiers