fbpx

Często zadawane pytania

FAQ

Popularne pytania

Istnieje wiele możliwości 🙂 Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada:

Inne możliwości znajdziesz w zakładce Kontakt.

Opisz jak najdokładniej swoją sytuację zawodową oraz potrzeby. Napisz jakie są Twoje wyobrażenia na temat naszej współpracy, co chciałbyś osiągnąć i czego się dowiedzieć.

Zazwyczaj odpowiadamy na zgłoszenia w ciągu 48 godzin. Jeśli chcesz ułatwić nam kontakt, załącz swój numer telefonu lub CV. 

Konsultanci kariery odpowiadają na pytania oraz realizują usługi doradcze od 9:00 do 17:00 w dni powszednie. W ciągu dnia prowadzimy też szkolenia lub konsultacje, dlatego jeśli nie odbierzemy, prosimy poczekać na kontakt zwrotny z naszej strony. Jeśli to coś pilnego wyślij SMS z prośbą o priorytetową odpowiedź. Oddzwonimy w najbliższym wolnym terminie.

Tak, mamy klientów na terenie całej Polski oraz Europy, a także z Chin, Australii, Nowej Zelandii oraz USA. Swobodnie działamy za pośrednictwem odpowiednich komunikatorów.

Oczywiście, ale w formie konsultacji online (dostępne formy: Skype, Zoom, WhatsApp)

Standardowy czas realizacji to 5 dni roboczych, jednak może on ulec zmianie, o czym zawsze zostaniesz wcześniej poinformowany. Szczegóły realizacji każdej usługi znajdują się w jej opisie w naszym sklepie.

Napisz do nas, umówimy się na rozmowę wstępną. Porozmawiamy na temat Twojej sytuacji zawodowej, zdiagnozujemy problem i przedstawimy nasze możliwości. Jeśli ta rozmowa pozwoli Ci podjąć decyzję – super, zapraszamy do współpracy. Jeśli nie – rozstaniemy się bez żalu.

Pomożemy, o ile dasz nam szansę, napisz, razem poskromimy Twoje wątpliwości.

Wierz nam, nie mamy na to czasu. 🙂 Jesteś dorosłą i odpowiedzialną osobą, która świadomie podejmuje swoje decyzje. Jeśli z jakiegoś powodu nie zdecydujesz się na podjęcie z nami współpracy – trzymamy kciuki za Twoje sukcesy i dalsze kroki zawodowe. Chcesz wrócić do tematu? Nie ma sprawy. Napisz. Nie oceniamy, nie wyśmiewamy niepowodzeń. Jedyne, co mamy zamiar zrobić, to pomóc Ci w znalezieniu pracy.

Istnieje. Każdą usługę możesz podarować komuś w formie prezentu; wystarczy nas o tym poinformować. Na życzenie stworzymy zaproszenie na konsultację lub bony podarunkowe. Realizujemy też zadania niestandardowe, dlatego nie bój się napisać. 🙂 Coś wymyślimy.

Tak, dyrektor zarządzająca – Kamila Czarnomska-Shiers, ma opracowany program mentoringu, który pozwoli Ci zostać Doradcą Kariery. Przekaże swoją wiedzę, metodologię oraz narzędzia. Uczy zarówno teorii, jak i praktyki, dlatego współpracując z nią otrzymujesz pełny pakiet informacji, potrzebnych do samodzielnego działania.

Realizacja projektów biznesowych

Lubimy podejmować nowe wyzwania, dlatego chętnie rozważymy każdą ciekawą propozycję współpracy. 🙂 Jeśli czujesz, że możemy wypracować wspólny mianownik – nie krępuj się i pisz. 🙂

Do tej pory:

 • przeprowadziliśmy badania „tajemniczego klienta”;
 • prowadziliśmy mediacje między zespołem a pracodawcą;
 • stworzyliśmy siatkę szkoleń wewnętrznych oraz strategię rozwoju kompetencji pracowników;
 • prowadziliśmy konsultacje indywidualne;
 • tworzyliśmy strategie rozwoju marki;
 • zarządzaliśmy blogami firmowym, odpowiadaliśmy za content marketing;
 • redagowaliśmy teksty marketingowe oraz realizowaliśmy wiele innych projektów. 🙂

Tak możesz umowic sie na krótką konsultację online tutaj

Przy wycenie projektu bierzemy kilka rzeczy pod uwagę:

 • Złożoność projektu,
 • Czas realizacji,
 • Ilość ewentualnych podwykonawców.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów współpracy, tworzymy dla Ciebie indywidualną wycenę oraz action plan pozwalający na monitorowanie postępów w realizacji projektów.

Tak. Jesteśmy otwarci na współprace stałe, dlatego jeśli czujesz, że możemy taką nawiązać, zapraszamy do kontaktu.

To zależy od naszych indywidualnych ustaleń. Przy realizacji każdego projektu kontaktujemy „kamienie milowe” wraz z dogodnymi dla obu stron terminami.

Płatności

Ceny usług podstawowych nie podlegają negocjacji. Polecamy obserwować fanpage Trening Kariery, gdzie informujemy o aktualnych promocjach. Możliwość wypracowania indywidualnych cen występuje tylko w szczególnych przypadkach, które rozpatruje dyrektor zarządzająca – Kamila Czarnomska-Shiers.

Ceny oraz szczegóły realizacji poszczególnych usług znajdziesz w zakładce Sklep.

Realizacja usług

 1. Wybierasz usługę, która Cię interesuje.
 2. Dokonujesz zakupu (złożenie i opłacenie zamówienia).
 3. Kontaktujemy się z Tobą, badamy Twoje potrzeby.
 4. Zaczynamy realizację usług według indywidualnych ustaleń.

Standardowy czas to 5 dni roboczych.

Tak, dokumenty i prezentacje przesyłamy w otwartych plikach Word i Power Point.

 • Po akceptacji dokumentów, profilu na LinkedIn lub prezentacji.
 • Po zakończeniu umówionej ilości spotkań.
 • Po stworzeniu i omówieniu strategii działania.

Tak. Są nieodłącznym elementem naszej współpracy, ponieważ pomagają poznać i zrozumieć mechanizmy rynku pracy.

Bardzo pozytywna, energetyczna i przyjacielska. Zapraszamy do biura na kawę i ciastko. Nie oceniamy, nie negujemy, gramy takimi kartami jakie mamy, zawsze dobierając najbardziej skuteczne rozwiązania.

Tak. Z większością klientów utrzymujemy relacje koleżeńskie. Wspieramy ich w dalszych działaniach, oklaskujemy sukcesy, udzielamy odpowiedzi na pytania dodatkowe.

Szkolenia

Tak. Bardzo lubimy tę formę współpracy, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Najczęściej realizujemy szkolenia, z zakresu:

 • Rynku pracy (wszystkie aspekty)
 • Myślenia wizualnego
 • Podnoszenia kwalifikacji doradców zawodowych
 • Personal brandingu
 • Networkingu
 • Marketingu i obsługi klienta
 • Zarządzania zespołem i sprzedażą

Jesteśmy też otwarci na inne tematy, dlatego jeśli masz wątpliwości, czy możemy stworzyć szkolenie, na którym Ci zależy, napisz wiadomość. 🙂

Praktyki i staże

To zależy od Ciebie. Chcesz spróbować swoich sił? Wyślij CV i list motywacyjny na adres kontakt@treningkariery.pl Jeśli przekonasz nas, że warto w Ciebie inwestować – z chęcią rozważymy Twoją propozycję. W przypadku zainteresowania podjęciem współpracy, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 7 dni roboczych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Każdy, kto potrafi przekonać nas do swojego pomysłu i pokaże realną wartość wynikającą ze współpracy. Przy wyborze kandydata nie stosujemy żadnych ograniczeń. Każdy ma takie same szanse.

Tak, wszystkie projekty realizujemy zdalnie.

Lubimy konkrety. U nas nie przejdzie „lanie wody” oraz pozorowanie działań. Potrafimy zarówno docenić czyjąś pracę, jak i przedstawić swoje niezadowolenie. Stawiamy na relacje win-win. Lubimy wiedzieć, że czujesz równowagę między tym, co dajesz, a tym, co otrzymujesz.

Zanim zaczniemy pracę, jasno ustalimy, czego chcesz się nauczyć, i pod to stworzymy zakres zadań do zrealizowania. Dzięki temu zdobędziesz praktyczne umiejętności, zgodne z Twoim profilem zawodowym, które przydadzą Ci się w kolejnym miejscu zatrudnienia. Po zakończeniu naszej przygody, otrzymasz szczegółowy plan stażu, który potwierdzi nabyte kompetencje.

Możesz więc liczyć na:

 • Merytoryczne wsparcie i cykliczne konsultacje podnoszące kwalifikacje zawodowe,
 • Pomoc w znalezieniu kolejnej pracy,
 • Nowe, profesjonalne CV i profile na branżowych portalach społecznościowych,
 • Referencje (w social media, w wersji „papierowej”),
 • Uczestnictwo w ciekawych eventach rozwojowych,
 • Książki uzupełniające Twoją wiedzę,
 • Inne elementy związane z indywidualnym profilem współpracy.

Jeśli wyślesz maila „ogólnego”, w którym wyrazisz chęć podjęcia „jakiejś” współpracy, nie licz na odpowiedź. Działamy w systemie zadaniowym, co wymaga konkretnego podejścia do wykonywanych zobowiązań. Nie interesują nas „przelotne” znajomości.

Jeśli chcesz z nami pracować, musisz wiedzieć, że minimalny czas stażu wynosi 3 miesiące. Decydując się na wspólną pracą, podpisujesz umowę stażową. Jesteśmy otwarci na osoby pozytywne, dynamiczne, posiadające w życiu cel oraz gotowe do nauki. Nie mamy wymagań co do wykształcenia lub doświadczenia, ale interesuje nas Twoja motywacja i pomysł na siebie.

CSR

Tak. Jeśli chcesz uzyskać patronat Treningu Kariery napisz na kontakt@treningkariery.pl.

Tak. W przypadku zainteresowania taką współpracą, prosimy o wiadomość mailową, napisaną według poniższego schematu:

 • Opisz krótko czym się zajmujesz;
 • W kilku zdaniach nakreśl, dlaczego chcesz z nami współpracować;
 • Napisz; czego od nas potrzebujesz (w punktach);
 • Przedstaw swoją ofertę.

Na takie zapytania odpowiadamy w ciągu 7 dni roboczych od daty wysłania na kontakt@treningkariery.pl.

Tak, chociaż wszystko zależy od tego, czy nie koliduje z naszymi innymi zobowiązaniami. W przypadku zainteresowania taką współpracą, prosimy o wiadomość mailową.

Tak, regularnie wspieramy takie inicjatywy jak:

 • Zbiórki żywności oraz akcesoriów dla zwierząt ze schroniska,
 • Zbiórki żywności dla osób potrzebujących (CARITAS),
 • Zbiórki artykułów gospodarstwa domowego dla hospicjum,
 • Zbiórki artykułów szkolnych dla dzieci z domów dziecka,
 • Zbiórki drobnych monet w ramach akcji „Góra grosza”.