fbpx

Dołącz do nas!

Firmę Trening Kariery tworzą ludzie zaangażowani, pełni pasji i nastawieni na wsparcie naszych klientów w procesie kreowania ścieżki zawodowej. Zależy nam na ciągłym rozwoju, budowaniu zgranego zespołu profesjonalistów, a także szczerzeniu świadomości klientów na temat rynku pracy i planowania kariery.

Na co dzień zajmujemy się tworzeniem efektywnych strategii szukania pracy, dostarczaniem narzędzi w postaci dokumentów aplikacyjnych, prezentacji czy też profili na portalach biznesowych, jak również prowadzeniem szkoleń oraz portali o tematyce doradztwa zawodowego.

Bardzo dbamy o dobrą atmosferę i komfortowe samopoczucie współpracowników. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, projekty i możliwości działania. Stale współpracujemy z mocnymi graczami na rynku pracy np. agencjami zatrudnienia oraz kreatorami CV. Chcemy być zawsze na bieżąco, jesteśmy bardzo dynamiczni, głodni wiedzy. Bardzo nie lubimy sztywnej atmosfery, a profesjonalizmu nie mylimy z „zapięciem na ostatni guzik”.

Jeśli czujesz, że świetnie odnajdziesz się w naszym super zespole – zapraszamy do złożenia aplikacji. Pamiętaj, by dokładnie zapoznać się z informacjami poniżej. Być może czekamy właśnie na Ciebie?

Co musisz zrobić, by być jednym z nas?

Uwaga: nie szukamy osób, które

Mam określoną wizję swojego super zespołu. Chcę, by Trening Kariery tworzyli empatyczni doradcy, którzy są realnym, prawdziwym wsparciem dla naszych klientów, rozumieją ich emocje, są głodni wiedzy i lubią swoje życie. Poszukuję osób otwartych, uśmiechniętych, nieco zakręconych profesjonalistów. To dla mnie ważne, by nasi klienci dostali coś więcej niż „tylko” CV i list motywacyjny. Mają otrzymać przede wszystkim konkretne rozwiązania, wiarę w to, że uda im się spełnić marzenia oraz siłę do zmierzenia się z rynkiem pracy. Jesteś w stanie to zapewnić? Jeśli tak, zapraszam Cię do współpracy.

Nie szukam pracowników „na już”. Wiem, że znalezienie odpowiedniej osoby do współpracy może zająć sporo czasu – jestem w stanie poczekać na super kandydata. Najbardziej zależy mi na zadowoleniu naszych klientów oraz ich rzetelnej obsłudze, dlatego członków zespołu dobieram niezwykle uważnie.

— Kamila Czarnomska-Shiers, dyrektor zarządzająca

Nasze oczekiwania

Twoje zadania

Gwarantujemy