Landing sprzedażowy 1

Twoja platforma rozwoju kariery online!

Zbuduj karierę i rozwiń swój ukochany biznes.
Mam dla Ciebie PROfesjonalne narzędzia, które Ci w tym pomogą. 100% konkretów opartych na wiedzy praktyka.

Do końca przedsprzedaży zostało:

Prezent w przedsprzedaży: Minibook “Jak opisać siebie”

Czym jest platforma Trening Kariery PRO?

To JEDNO miejsce, w którym znajdziesz WSZYSTKO, czego potrzebujesz jako osoba szukająca pracy, rozwijająca swoją karierę lub mały biznes.

 • PLATFORMA - czyli bezpieczna przestrzeń wypełniona po brzegi materiałami
 • TRENING KARIERY - czyli znana Wam marka, słynąca z jakości i konkretów
 • PRO - czyli poziom przygotowanych treści

Podejrzewam, że jesteś tu, bo chcesz się rozwijać, jako pracownik, szef, przedsiębiorca. Chętnie zdobywasz informacje, szukasz tych najciekawszych, dlatego czytasz blogi, zapisujesz się na webinary, obserwujesz innych na LinkedIn lub Instagramie. Zauważasz wciąż nowych ekspertów, z których każdy dzieli się podstawową wiedzą na temat pisania CV, przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej lub uzupełnienia profilu na portalach społecznościowych.

Wszędzie widzisz to samo, wszędzie otrzymujesz ogólniki. Masz dość, bo potrzebujesz KONKRETNYCH informacji, które odpowiadają na najbardziej podstawowe pytania, czyli…

 • JAK masz coś zrobić
 • GDZIE masz czegoś szukać
 • KIEDY jest na to najlepszy czas

Skąd to wiem? Bo byłam na Twoim miejscu. Nazywam się Kamila Czarnomska-Shiers i kiedy byłam bezrobotna nic mnie bardziej nie denerwowało jak brak JASNYCH i PRECYZYJNYCH instrukcji, które pozwolą mi pracować wtedy kiedy JA CHCĘ, metodycznie i przede wszystkim KROK PO KROKU. Co z tego, że ktoś powiedział mi „Kamila napisz fajny profil zawodowy i dobrze zdefiniuj swoje kompetencje”, jeśli nie wiedziałam JAK NAJLEPIEJ to zrobić.

Właśnie dlatego stworzyłam platformę Trening Kariery PRO, dzięki której nie będziesz mieć takich dylematów. Odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości znajdziesz w jednym miejscu – bez wychodzenia z domu, zawsze wtedy kiedy to sobie zaplanujesz.

 

Co wyróżnia platformę Trening Kariery PRO?

Przede wszystkim skuteczność, przejrzystość i KONKRETNE informacje, które na niej znajdziesz – wszystkie podaję kilku formach:
 • narzędzia do rozwoju osobistego

to do listy, plany, strategie, schematy do uzupełnienia (np. szablony cv do uzupełnienia w wordzie, schemat rozmowy z headhunterem oraz cały proces wyceniania siebie, samodzielny audyt biznesu, schemat budowania oferty handlowej i wiele, wiele więcej)

 • konkretne lekcje

jak ogarnąć krok po kroku poszczególne elementy danej całości, zgodnie z twoimi potrzebami (np. kurs pisania cv i uzupełnienie linkedin sekcja po sekcji, badanie kompetencji, poradnik jak zaplanować karierę)

 • inspiracje i gotowce
które możesz wdrożyć w życie od zaraz (np. 150 pomysłów na publikację na LinkedIn, 30 sposobów na poznanie swoich mocnych stron)
Landing sprzedażowy 2

Dlaczego warto?

95% moich klientów przychodzi z polecenia. Marka Trening Kariery posiada mocne grono naturalnych ambasadorów, którzy zawsze podkreślają jedno – każdy przygotowany przeze mnie materiał to:

idea

200% mojej wiedzy, opartej na ponad 6‑letniej, aktywnej praktyce zawodowej (codziennie prowadzę konsultacje doradcze).

earth

Międzynarodowe doświadczenie – podróżuję, miałam przyjemność obserwować z bliska rynek pracy w Nowej Zelandii i Kanadzie, swoich klientów wysłałam do pracy m.in. do Chin, USA, całej Europy i na Bliski Wschód. Moje materiały wykraczają poza standardy Polski, dlatego każdy (również osoby, które chcą wyjechać) znajdą coś dla siebie

book

Konkret, konkret i jeszcze raz KONKRET – dlatego powstała dedykowana platformie seria #MINIbooków – nie tworzę sztucznie napompowanych materiałów, nie rozpisuję się tam, gdzie nie jest to konieczne, przekazuję to, co musisz wiedzieć.

Dla kogo jest platforma Trening Kariery PRO?

Moja platforma Trening Kariery PRO jest skierowana do:
 • kandydaci, którzy szukają pracy i chcą wiedzieć jak zrobić to skutecznie.
Nie mają czasu na szukanie i selekcję informacji, które można znaleźć w internecie np. na temat metod dotarcia do osób decyzyjnych lub stworzenia eleganckiego CV.
 • właściciele małych biznesów…
…którzy szukają pomysłów na optymalizację swoich działań, potrzebują narzędzi wspierających codzienne planowanie i zarządzanie najważniejszymi procesami w swojej firmie.
 • osoby zainteresowane szeroko rozumianym rozwojem zawodowym.
Na platformie znajdą arkusze, #MINIbooki oraz ćwiczenia pozwalające zdefiniować swoje mocne strony jako pracownika i szefa. Ekstrawertykom i Introwertykom pomogą poznać świat “z drugiej strony”, a także wesprą w zrozumieniu co mają do zaoferowania. Na platformie znajdują się różne formy materiałów edukacyjnych – znajdziesz tam i profesjonalne arkusze do wypełnienia i bardziej artystyczne zadania, które mają skłonić do obserwacji i wyciągania wniosków na podstawie naturalnych zachowań.
Landing sprzedażowy 3

Jeśli więc:

 • Masz pracę, ale jesteś otwarty na jej zmianę i nowe propozycje.
 • Szukasz pracy i chcesz zmaksymalizować swoje szanse na rynku.
 • Nie masz pracy i szukasz szybkiej możliwości zarobku.
 • Prowadzisz własny biznes, ale chcesz wrócić na etat.
 • Prowadzisz własny biznes, ale chcesz wrócić na etat.
 • Chcesz poznać siebie, swoją wartość rynkową i zbudować markę osobistą.
 • Szukasz sprawdzonej wiedzy dotyczącej rynku pracy.

Platforma Trening Kariery PRO jest idealna dla Ciebie.

Już jest!

pakiet kryzysowy

Na prośbę naszych klientów stworzyłam pakiet 3 wyzwań, które pomogą dopracować CV, profil na LinkedIn oraz wskażą jak właściwie rozmawiać z pracodawcą o pieniądzach w dobie kryzysu.

Materiały zbierają fenomenalne opinie, z które mają jeden mianownik - podziękowanie za konkretne informacje przekazane w przejrzystej formie.

Zapraszam,
Kamila Czarnomska-Shiers