fbpx

Kilka słów o naszej firmie

Trening Kariery to ogólnopolska firma doradcza zajmująca się kompleksowym zarządzaniem i projektowaniem karier specjalistów, managerów i kadry executive. Tworzymy skuteczne i wyróżniające dokumenty aplikacyjne, budujemy personal branding przedsiębiorców, wspieramy rozwój biznesu. Pomagamy kandydatom w procesie poszukiwania zatrudnienia. Zawsze udzielamy pełnych odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Kreujemy precyzyjne i konkretne strategie sprawnego poruszania się zarówno po jawnym, jak i „ukrytym” rynku pracy.

Kogo wspieramy?

Kto tworzy Trening Kariery?

Trening Kariery to zespół praktyków, posiadających doświadczenie zarówno zawodowe, jak i „życiowe” w szukaniu pracy oraz zarządzaniu karierą. Chętnie edukujemy kandydatów i dokładnie tłumaczymy cały proces rekrutacji w taki sposób, by nie miał on przed nimi tajemnic. Aby tego dokonać, musimy znać ich emocje, rozumieć obawy i dylematy. Praktyczna wiedza pozwala nam nimi zarządzić oraz realnie pomóc w zdobyciu racy marzeń. 

Tworzymy zespół mocnych i konkretnych doradców kariery. Razem z naszymi klientami „przerobiliśmy” wszystkie stereotypy nękające rynek pracy (m.in. wieku), pokonaliśmy wiele jego patologii, poznaliśmy specyfikę 130 branż, przeprowadziliśmy ponad 5500 konsultacji doradczych. Mamy na koncie ponad 100 rekomendacji, 90% naszych nowych klientów pochodzi z „polecenia”. To świadczy o naszej skuteczności i profesjonalnym podejściu do realizowanych usług.

Gdzie dzielimy się wiedzą?

Z ogromną starannością dbamy o to, by społeczność Treningu Kariery miała dostęp do specjalistycznej wiedzy, przekazywanej przez naszych doradców. Chętnie występujemy na ważnych, ciekawych konferencjach organizowanych przez uczelnie wyższe, urzędy i instytucje wspierające rozwój zawodowy. Udzielamy też obszernych wywiadów i opinii eksperckich, piszemy artykuły, prowadzimy dedykowane warsztaty, prelekcje i szkolenia.

Chcemy by wiedza na temat rynku pracy, rozwoju kariery i biznesu dotarła do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego systematycznie przekazujemy ją w różnych formach, by trafić do każdego, kto chciałby z niej skorzystać.

Już jest!

pakiet kryzysowy

Na prośbę naszych klientów stworzyłam pakiet 3 wyzwań, które pomogą dopracować CV, profil na LinkedIn oraz wskażą jak właściwie rozmawiać z pracodawcą o pieniądzach w dobie kryzysu.

Materiały zbierają fenomenalne opinie, z które mają jeden mianownik - podziękowanie za konkretne informacje przekazane w przejrzystej formie.

Zapraszam,
Kamila Czarnomska-Shiers