fbpx

Dla mediów

Z  chęcią udzielamy wywiadów, wydajemy opinie eksperckie, dzielimy się wiedzą w formie artykułów gościnnych. Cyklicznie współpracujemy również z lokalną i ogólnopolską prasą, portalami branżowymi oraz organizacjami biznesowymi. Jeśli także chcesz skorzystać z doświadczenia naszych doradców kariery, zapraszamy do kontaktu.

  • więcej o CEO Treningu Kariery znajdziesz tutaj
  • więcej o zespole Treningu Kariery znajdziesz tutaj

Możliwości współpracy

Przykłady wypowiedzi

Do pobrania

Kamila Czarnomska-Shiers – CEO Trening Kariery, wykładowca, audytor biznesu, doradca zawodowy z blisko 10-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Specjalizuje się w budowaniu ścieżek karier kadry executive i top managerów. Dzięki obszernej wiedzy merytorycznej i bogatej praktyce tworzy skuteczne strategie rozwoju zawodowego, CV i profile na LinkedIn. Posiada bogate portfolio „case study”. Jest autorką wielu publikacji i opinii eksperckich wykorzystywanych w mediach tradycyjnych i online.

Trening Kariery to firma doradcza zajmująca się kompleksowym zarządzaniem i projektowaniem karier specjalistów, managerów i kadry executive. Tworzymy skuteczne i wyróżniające się  dokumenty aplikacyjne (CV, prezentacje, listy motywacyjne, portfolio), budujemy personal branding przedsiębiorców, wspieramy rozwój biznesu. Kreujemy eleganckie profile na LinkedIn. Wspomagamy kandydatów w procesie poszukiwania zatrudnienia, a także tworzymy precyzyjne i konkretne strategie poruszania się zarówno po jawnym jak i „ukrytym” rynku pracy. Zapraszamy na treningkariery.pl po nowe życie zawodowe!

Trening Kariery to ogólnopolska firma doradcza zajmująca się kompleksowym zarządzaniem i projektowaniem karier specjalistów, managerów i kadry executive. Tworzymy skuteczne i wyróżniające dokumenty aplikacyjne (CV i LM), budujemy personal branding przedsiębiorców, wspieramy rozwój biznesu. Pomagamy kandydatom w procesie poszukiwania zatrudnienia. Zawsze udzielamy pełnych odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Kreujemy precyzyjne i konkretne strategie sprawnego poruszania się zarówno po jawnym, jak i „ukrytym” rynku pracy.

Trening Kariery to zespół praktyków, posiadających doświadczenie zarówno zawodowe, jak i „życiowe” w szukaniu pracy oraz zarządzaniu karierą. Chętnie edukujemy kandydatów i dokładnie tłumaczymy cały proces rekrutacji w taki sposób, by nie miał on przed nimi tajemnic. Aby tego dokonać, musimy znać ich emocje, rozumieć obawy i dylematy. Praktyczna wiedza pozwala nam nimi zarządzić oraz realnie pomóc w zdobyciu racy marzeń. 

Tworzymy zespół mocnych i konkretnych doradców kariery. Razem z naszymi klientami „przerobiliśmy” wszystkie stereotypy nękające rynek pracy (m.in. wieku), pokonaliśmy wiele jego patologii, poznaliśmy specyfikę 130 branż, przeprowadziliśmy ponad 6000 konsultacji doradczych. Mamy na koncie ponad 400 rekomendacji, 95% naszych nowych klientów pochodzi z „polecenia”. To świadczy o naszej skuteczności i profesjonalnym podejściu do realizowanych usług.

kamila_czarnomska_shiers
Kamila Czarnomska-Shiers-czerwony
Kamila Czarnomska-Shiers-biały
Kamila-Czarnomska-Shiers-telefon2
Kamila-Czarnomska-Shiers-notatki
Kamila Czarnomska-Shiers-konsultacja
tklogo
tknapislogo
tknapis
Cv-tk
tk-teczka
tk-karty