fbpx


Symulacja rozmowy rekrutacyjnej

Przygotuj się razem z nami do ważnego spotkania i poznaj techniki skutecznej autoprezentacji

Rozmowa rekrutacyjna jest jak spotkanie handlowe – Ty sprzedajesz swoje kluczowe umiejętności, wiedzę oraz doświadczenie, natomiast od rekrutera zależy, czy kupi Twoją kandydaturę. Twoim zadaniem jest pokazanie w pełni swojego potencjału, dlatego musisz odpowiednio zaprezentować się w trakcie spotkania rekrutacyjnego.

Stres, obawa, brak pewności siebie – to wszystko wpływa negatywnie na skuteczność autoprezentacji. Wiemy jednak, jak temu zaradzić i z chęcią Ci w tym pomożemy.

Biznes to nasza specjalność

Wywodzimy się z biznesu i takie też mamy podejście. Wiemy co należy zrobić, aby dobrze „sprzedać” Twoją kandydaturę, zgodnie ze specyfiką danej branży oraz rangi stanowiska. Doskonale znamy wymagania pracodawców. Nie mydlimy oczu i tak jak uwypuklamy Twoje atuty zawodowe, tak też podpowiadamy co należy zdobyć lub uzupełnić, by być pożądanym kandydatem.

Dlaczego odpowiednia autoprezentacja jest obecnie tak ważna?

Ponieważ dzięki temu w pełni pokażesz rekruterowi swoje możliwości oraz przewagę
nad pozostałymi kandydatami

Oto największe grzechy kandydatów podczas rozmów rekrutacyjnych:

Dlaczego warto
z nami pracować?

Jak wygląda realizacja usługi?

Zbieranie informacji

Wybór formy

Symulacja rozmowy

Analiza nagrania

Zwracamy szczególną uwagę na to, by nasza wiedza była aktualna i zgodna z obowiązującymi mechanizmami rynku. Codziennie monitorujemy prasę branżową oraz portale biznesowe. Uczestniczymy także w wydarzeniach związanych z rozwojem osobistym, tematyką HR oraz tworzenia strategii wzrostu przedsiębiorstw.

90% naszych nowych klientów pochodzi z polecenia. Często obsługujemy małżeństwa, rodzeństwa, pary przyjaciół, a także partnerów biznesowych, którzy rekomendują sobie nawzajem pracę z nami. Jesteśmy cenionymi na rynku ekspertami dzielącymi się swoją wiedzą w mediach branżowych.

Za co realnie płacisz?

Twoja inwestycja

Zapraszamy do współpracy – potraktuj spotkanie z nami jak „poligon”,
na którym przećwiczysz jeden z najważniejszych elementów w procesie rekrutacji. 

Symulacja rozmowy rekrutacyjnej 

350 
  • Symulacja rozmowy o pracę 
  • Nagranie / podsumowanie rozmowy
  • Lista 100 rekruterów 
  • Regionalna baza danych 
  • Harmonogram szukania pracy 
  • Jak zarządzić rynkiem pracy 
  • Tajniki rozmowy rekrutacyjnej 
top oferta 

Bezpłatne materiały dodatkowe

Jako jedna z nielicznych firm doradczych dbamy o to, by nasi kandydaci otrzymali nie tylko zakupioną usługę, ale też ciekawe materiały, które pomogą w dalszym zarządzaniu swoją karierą.

Wiemy, że potrzebujesz wsparcia na każdym etapie szukania pracy. Jest to dla Ciebie ważne, bo odpowiednie miejsce zatrudnienia warunkuje sposób, styl i poziom życia. Współpracując z doradcą zawodowym chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i świadomie stać się managerem swojej kariery. 

Aby Ci to ułatwić na koniec procesu doradczego otrzymasz pakiet 5 plików, które są niezbędne do tego aby spokojnie wprowadzać zmiany zawodowe.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy doradcami zawodowymi. Od 5 lat, z sukcesami wspieramy naszych klientów w zdobyciu pracy marzeń. Przeprowadziłyśmy 5500 specjalistycznych konsultacji. Poznałyśmy ponad 130 branż, zebrałyśmy blisko 100 imiennych, jawnych rekomendacji, 90% nowych klientów pochodzi z polecenia.

Uważamy, że obecnie każdy musi posiadać dobre dokumenty aplikacyjne. Dobre, czyli takie, które najlepiej reprezentują Twoje kompetencje i potencjał Twojej kandydatury na rynku pracy. Naszą najważniejszą misją, którą kierujemy się w codziennej pracy, jest edukacja klienta. Nie chcemy byś czuł się od nas uzależniony, ale stał się władcą rynku pracy. Aby to zrobić, musisz zrozumieć proces tworzenia narzędzi rekrutacyjnych – dlatego stworzyłyśmy ten kurs – obalamy w nim mity, przekazujemy sprawdzone praktyki, dajemy Ci wolność i niezależność. Dzięki nam, zmiana życia zawodowego staje się przyjemnością.

 

Rozmowa rekrutacyjna 1