fbpx
Ścieżka kariery 1


Bezpłatna analiza
Twojego profilu
na LinkedIn

Sprawdź, czy Twoje konto jest
skuteczne! Czy przyciąga uwagę
headhunterów, pracodawców
i klientów? Na te pytania
odpowie doświadczony
doradca kariery!

Suche, ale potrzebne fakty

LinkedIn to (według ich statystyk):

W czasach pandemii
i globalnego kryzysu, LinkedIn był głównym źródłem pozyskania kandydatów

LinkedIn zawsze był globalnym nr 1 jeśli chodzi o miejsce w internecie, w którym znajdziesz przedstawicieli świata biznesu (od stanowisk specjalistycznych, po wysokie managerskie), headhunterów, networkerów.

Jeśli szukasz pracy, prowadzisz rekrutacje lub chcesz dotrzeć do osób decyzyjnych w konkretnych firmach – intuicyjnie zalogujesz się na LinkedIn, gdzie kontakt do interesujących Cię ludzi jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy wpisać odpowiednią frazę i już widzisz listę potencjalnych pracodawców, pracowników oraz klientów.

W czasie pandemii wiele rekrutacji odbywało się za pośrednictwem portalu LinkedIn – wygrywały je osoby, które miały dobrze skonfigurowany profil (trafiały na nie wyszukiwarki headhunterów), wiedziały jak go prowadzić (wykorzystanie potencjału społeczności) i  jak zapaść w pamięć (profil był czytelny, łatwy do „skanowania” i wyróżniał się graficznie). Ty też możesz taki mieć! Dobry profil na LinkedIn to inwestycja na dobre i złe czasy!

Ścieżka kariery 2

Audyt przeprowadzi
Aleksandra Manjak

Rekruter, doradca kariery, od której otrzymasz raport i konkretną ocenę poszczególnych sekcji Twojego konta na LinkedIn

Aleksandra Manjak codziennie loguje się na portalu LinkedIn, żeby szukać ciekawych kandydatów dla swoich klientów biznesowych, albo poprawiać wykreowane już wizytówki osób chcących zaistnieć na rynku pracy. Zna mechanizmy LinkedIn. Wie dokładnie, dlaczego dany profil nie pojawia się w wyszukiwarkach headhunterów, szybko wyłapuje wszystkie błędy, które bardzo często tkwią w szczegółach – czasami jest to brak hasztagów, zła forma słów-kluczy lub brak zaznaczenia systemowej gotowości do znalezienia nowej pracy.

Aleksandra pomoże Ci spojrzeć na swoje konto okiem rekrutera. Sprawdzi, czy zamieszczone przez Ciebie treści są uporządkowane, zrozumiałe oraz odpowiednio napisane pod algorytm LinkedIn. Dzięki jej analizie przekonasz się, czy Twoja wizytówka spełnia swoją funkcję i odpowiednio reprezentuje Cię w środowisku biznesowym.

Audyt LinkedIn to dla Ciebie szansa, ponieważ:

  • Obecność na tym portalu zwiększa Twoje szanse na dotarcie do ofert, do których inni wciąż nie mają dostępu
  • Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia szybciej dotrzesz do pożądanej firmy i oferty pracy
  • Twój LinkedIn zacznie „zarabiać na siebie” i w końcu pojawi się w wynikach wyszukiwania rekruterów
Ścieżka kariery 3

Co zawiera raport?

Opinię rekrutera i odpowiedzi na pytania:

Czas projektu jest ograniczony, dlatego nie czekaj i zapisz się już dziś! Możliwość skorzystania z analizy zakończy się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Brzmi super, biorę udział w akcji!