fbpx

Nasz zespół

Firmę Trening Kariery tworzą ludzie zaangażowani, pełni pasji oraz nastawieni na wsparcie naszych klientów w procesie kreowania ścieżki zawodowej. Zależy nam na ciągłym rozwoju, budowaniu zgranego zespołu profesjonalistów, a także szczerzeniu świadomości klientów na temat rynku pracy i planowania kariery.

Na co dzień zajmujemy się tworzeniem efektywnych strategii szukania pracy, dostarczaniem narzędzi w postaci dokumentów aplikacyjnych, prezentacji, profili na portalach biznesowych, oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu budowania biznesu i doradztwa zawodowego.

Kamila Czarnomska-Shiers ma określoną wizję swojego super zespołu. Dopilnowała, aby Trening Kariery tworzyli empatyczni doradcy, którzy są realnym, prawdziwym wsparciem dla klientów, rozumieją ich emocje, są głodni wiedzy i lubią swoje życie.  To dla niej ważne, by klienci dostali coś więcej niż „tylko” CV i list motywacyjny. Mają otrzymać przede wszystkim konkretne rozwiązania, wiarę w to, że uda im się spełnić marzenia oraz siłę do zmierzenia się z rynkiem pracy. 

Bordowy i Brązowy Dzień Matki Osobisty Post na Facebooku (43)

Aleksandra Manjak

Od 5 lat związana z szeroko rozumianą rekrutacją. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy jako rekruter, doradca zawodowy i biznesowy oraz Project Manager w agencjach pracy, firmach doradztwa personalnego i przy projektach z UE. Chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz sprawdzonymi praktykami.

Bordowy i Brązowy Dzień Matki Osobisty Post na Facebooku (41)

Małgorzata Stenka

Spełnia się jako doradca zawodowy oraz CEO agencji eventowej. W swojej codziennej pracy wykorzystuje kreatywność, nastawienie na rozwiązania, doświadczenie biznesowe oraz związane z zarzadzaniem projektami, procesami i produktami. Sprawnie nawiązuje relacje z klientami, inni łatwo ją zapamiętują i z chęcią wracają.

Bordowy i Brązowy Dzień Matki Osobisty Post na Facebooku (39)

Kamila Rozwora

Wirtualny Project Manager, wspierający technicznie wszystkich kreatorów. Pomaga w sprzedaży kursów, montażu podcastów i filmów, zarządza procesami e‑commerce. Skuteczna, skrupulatna i konkretna. Dzięki niej każdy biznes nabiera rumieńców.

Co nas wyróżnia?