Newsletter Treningu Kariery

Społeczność skupiona wokół Treningu Kariery to osoby, które chcą efektywnie zarządzać swoją ścieżką zawodową oraz budować świadomość biznesową. Wiemy, że nie jest to łatwe, dlatego chcemy Ci w tym pomóc. Taka jest misja naszego newslettera – wspierać Cię w działaniach i być cyklicznym motywatorem, który przypomni o ważnych celach i marzeniach.

Nie jest to zwykła reklamówka, a starannie przygotowana dawka wiedzy, niedostępnej nigdzie indziej. Zaprojektowaliśmy go w taki sposób, by dostarczyć Ci wszystkie ważne informacje w jednej wiadomości.

Na start

W podziękowaniu za zaufanie i zapisanie się na listę mailingową dostaniesz od nas dwie prawdziwe skarbnice wiedzy – nasze autorskie i unikalne poradniki!

Newsletter 5
Newsletter 6

Mini poradnik – analiza kariery

Poradnik pomoże Ci w zrobieniu dokładnego audytu Twoich możliwości i predyspozycji oraz będzie idealnym przygotowaniem do całego procesu wprowadzania zmian.

7 modułów »

7 modułów

Postawa, przekonania, analiza kompetencji, określenie typu osobowości i potencjalnego miejsca pracy, planowanie kariery, uzupełnianie zasobów.

13 stron »

13 stron

Wiedza ekspercka, dodatkowe opisy, np.: typów osobowości, mapy marzeń, mnóstwo motywacji i inspiracji.

9 zadań »

9 zadań

Angażujące i wymagające zatrzymania się oraz przemyślenia swoich dotychczasowych działań. Skłaniają do wyciągnięcia wniosków i wdrożenia nowych rozwiązań.

Lista 100 wskazówek od doradców kariery

Pomoże Ci odnaleźć się na rynku pracy i spojrzeć na niego okiem rekrutera. Opisywane mechanizmy możesz też z powodzeniem wykorzystać w procesie budowania i rozwoju swojego biznesu.

4 moduły »

4 moduły

Szukanie pracy (nowych możliwości rozwoju), dokumenty aplikacyjne CV i LM (skuteczna oferta handlowa), LinkedIn, relacje biznesowe (networking).

12 stron »

12 stron

Każda z nich wypełniona po brzegi wiedzą przez naszych najskuteczniejszych doradców zawodowych!

100 wskazówek »

100 wskazówek

Wszystkie zagadnienia są dokładnie opisane i wytłumaczone.

Jak widzisz, nasze prezenty to nie przygotowane na szybko „darmówki”, a pełnowartościowe narzędzia, na których pracują razem z nami nasi klienci.

Dostaniesz od nas jeszcze jeden prezent-niespodziankę

Jaki? Dowiesz się po zapisaniu na newsletter. Możemy Cię jedynie zapewnić, że na pewno nie pożałujesz – to jeden z naszych najbardziej szalonych pomysłów!

Jak wyglądają nasze newslettery?

Czego możesz spodziewać się po subskrypcji?

Już jest!

pakiet kryzysowy

Na prośbę naszych klientów stworzyłam pakiet 3 wyzwań, które pomogą dopracować CV, profil na LinkedIn oraz wskażą jak właściwie rozmawiać z pracodawcą o pieniądzach w dobie kryzysu.

Materiały zbierają fenomenalne opinie, z które mają jeden mianownik - podziękowanie za konkretne informacje przekazane w przejrzystej formie.

Zapraszam,
Kamila Czarnomska-Shiers