fbpx

Newsletter Trening Kariery PLUS

Społeczność skupiona wokół Treningu Kariery to osoby, które chcą efektywnie zarządzać swoją ścieżką zawodową oraz budować świadomość biznesową. Wiemy, że nie jest to łatwe, dlatego chcemy Ci w tym pomóc. Taka jest misja naszego newslettera – wspierać Cię w działaniach i być cyklicznym motywatorem, który przypomni o ważnych celach i marzeniach.

Nie jest to zwykła reklamówka, a starannie przygotowana dawka wiedzy, niedostępnej nigdzie indziej. Zaprojektowaliśmy go w taki sposób, by dostarczyć Ci wszystkie ważne informacje w jednej wiadomości.

Na start

W podziękowaniu za zaufanie i zapisanie się na listę mailingową dostaniesz od nas dwie prawdziwe skarbnice wiedzy – nasze autorskie i unikalne poradniki!

Newsletter 1
Newsletter 2

Mini poradnik – analiza kariery

Poradnik pomoże Ci w zrobieniu dokładnego audytu Twoich możliwości i predyspozycji oraz będzie idealnym przygotowaniem do całego procesu wprowadzania zmian.

7 modułów » 

7 modułów 

Postawa, przekonania, analiza kompetencji, określenie typu osobowości i potencjalnego miejsca pracy, planowanie kariery, uzupełnianie zasobów. 

13 stron » 

13 stron 

Wiedza ekspercka, dodatkowe opisy, np.: typów osobowości, mapy marzeń, mnóstwo motywacji i inspiracji. 

9 zadań » 

9 zadań 

Angażujące i wymagające zatrzymania się oraz przemyślenia swoich dotychczasowych działań. Skłaniają do wyciągnięcia wniosków i wdrożenia nowych rozwiązań. 

Lista 100 wskazówek od doradców kariery

Pomoże Ci odnaleźć się na rynku pracy i spojrzeć na niego okiem rekrutera. Opisywane mechanizmy możesz też z powodzeniem wykorzystać w procesie budowania i rozwoju swojego biznesu.

4 moduły » 

4 moduły 

Szukanie pracy (nowych możliwości rozwoju), dokumenty aplikacyjne CV i LM (skuteczna oferta handlowa), LinkedIn, relacje biznesowe (networking).

12 stron » 

12 stron 

Każda z nich wypełniona po brzegi wiedzą przez naszych najskuteczniejszych doradców zawodowych! 

100 wskazówek » 

100 wskazówek 

Wszystkie zagadnienia są dokładnie opisane i wytłumaczone. 

Jak widzisz, nasze prezenty to nie przygotowane na szybko „darmówki”, a pełnowartościowe narzędzia, na których pracują razem z nami nasi klienci.

Czego możesz spodziewać się po subskrypcji?